Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблеми с ЕКУ


marinpetroff

Recommended Posts

На 29.03.2024 г. at 21:20, PIIIcoppermine написа:

Kакво стана ? Гледам тая тема като детенце количка за сладолед. :)

 

Умишлено не съм коментирал, защото още не съм готов с разрешаването на проблема, но на този етап, положението е следното:

Колата освен трудно палене, започна и зверски да тресе и да прегърмява като pop and bangs. Наложи се спешно вкарване в сервиз. Установи се, че 3 от инжекторите не работят правилно и ги сменихме 4-те комплект. Нямам представа какво доведе изведнъж трите да се прецакат. Колата вече пак работи гладко и спокойно, но проблема с паленето остана и утре отново е в сервиза. Явно се бяха появили 2 различни проблема, а не усложняване на първия. Помпата все още не е пипана, затова и не съм писал. Като разреша проблема, задължително ще го споделя. 🙂 Крайна спирка ще е Еуратек за софтуера.

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 18 часа, marinpetroff написа:

 

Умишлено не съм коментирал, защото още не съм готов с разрешаването на проблема, но на този етап, положението е следното:

Колата освен трудно палене, започна и зверски да тресе и да прегърмява като pop and bangs. Наложи се спешно вкарване в сервиз. Установи се, че 3 от инжекторите не работят правилно и ги сменихме 4-те комплект. Нямам представа какво доведе изведнъж трите да се прецакат. Колата вече пак работи гладко и спокойно, но проблема с паленето остана и утре отново е в сервиза. Явно се бяха появили 2 различни проблема, а не усложняване на първия. Помпата все още не е пипана, затова и не съм писал. Като разреша проблема, задължително ще го споделя. 🙂 Крайна спирка ще е Еуратек за софтуера.

Човече , добре че нямам твойте проблеми, ама ти май си фен на сервизите. Аз се оплаквам, че е бавна, като чета , направо се плаша. Поне получи ли я помпата? PIIICoppermine съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.