Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Подарявам! сервизна книга + нови гарнитури и разни дреболии 120л


Recommended Posts

Здравейте , 
разчистих 1 забутан шкаф и са ми останали разни неща от старата ми шкода 120лв 1985г,
Аз ремонтирам шкода - с петна от мръсните ми пръсти, докато съм ремонтирал съм следвал страница по страница процедурите. Лепилото което крепи страниците е разсъхнало и ще трябва да се подлепи за да се използва. 
Сервизна книжка/ ръковоство за потребителя от колата ми, която продадох на Сашо - maxrpm преди 10-15години. Влиза ли тук не влиза ли нямам идея. Вероятно колата е предадена за скраб преди години. Има попълвано в километри и печати. 
Гарнитури нови - не помня от къде са примерно - карбуратор, делко, бенз. помпа
Капаче на мигачи- едното странично е ново

Предпазителчета - нови

Гайки за джанти и маслена пробка използвани

Най - ценното първият клубен стикер :)

Подарявам всичко, ако някой ги вземе всичките едновременно ще е най-добре. Ако няма интерес отиват в кофата. 

Предпочитам София, Гео Милев Лично предаване. Може и нещо друго да се разберем.

Ако някой иска да си плати доставката може и по еконт да ги пусна за негова сметка. 
При интерес пишете ЛС. 
Поздрави

all .jpg

gasket.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • corropt changed the title to Подарявам! сервизна книга + нови гарнитури и разни дреболии 120л

Аз съм в Гео Милев, така че в кофата няма да отидат, а при мен 

Знам и кое на кого ще подаря, че толкова ценности не трябва да отидат в едно и също лице!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че ги вземе някой, а няма да ги изхвърлям. 
Ще се уговорим кога да ги вземеш. 
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема

Благодаря ти, Наско! Част от нещата вече имат избран нов собственик, за другите ще видим как ще дойде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.