Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Електронен фиш от АПИ при валидна винетка


Recommended Posts

Здравейте,

Днеска се прибирам и ме чака честитка от Пощата.Отивам до Пощата и ми връчат електронен фиш от АПИ за без винетка от 2020г.В същото време по това време съм имал валидна винетка.Намерих си мейла с потвърждението от А1.Сверих и данните и съвпадат.Виждам че трябва да платя в 14 дневен срок компенсаторната такса от 70лв и мога да обжалвам.Някой да се сблъсквал с подобен казус и съвет как да действам?

Някой да има темплейт на подобна жалба?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да са объркали регистрационния номер и от там да е тръгнало. На мен ми се е случвало Градска мобилност да ми твърдят, че са ми вдигнали автомобила, докато си стоя в него.

 

Прати им копие на покупния документ от А1.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж точно датите и виж да не си пуснал винетка за ремарке. Същата сума друга категория.

Глобите не бяха ли до 3 години назад?

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странен казус. Дръж ни в течение, следя темата.

Аз така, преди няколко години, получих по пощата глоба в размер на 50лв. за превишена скорост в района на Плевен. С уточнението, че от години не бях стъпвал там. Не ми се занимаваше да обжалвам, да искам снимка и т.н. - платих с отстъпката 35лв. и им теглих една дебела...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проверих и датите и категорията на МПС и регистрациония номер но няма разминаване и смятам да пусна една молба до АПИ.Лошото е че май трябва да платя компенсаторната такса иначе ще стане 300 лв и ако ме спрат в периода на обжалване ще  трябва да платя 300лв.

И аз си мислех че давността е 3г но май има промени и давностния срок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.