Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национален Шкода събор 2024 - с. Рибарица, 7-9 юни 2024г.


Шкода клуб България

Recommended Posts

Аз искам номер 142, иии да кажа изненада е за моето семейство, никой да не ме е предал че ще дойдем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От сигурен източник знам, че и @ivchocho си е резервирал и ще идва, ама си трае, щото взима секретни 😆

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За него незнам, ама и мен трябва да ме "нахраниш", че не съм писал, че вече имам резервция :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, да не "храниш" и мен, мойта е една от първите резервации! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 20.05.2024 г. at 14:42, Шкода клуб България написа:

665 за мен ако може

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Предвид това, че Национален Шкода събор 2024 е след 2 дни, стикерите с номерата, включително и тези, поръчани с числа над 100, вече са отпечатани и няма възможност за изработка на единични бройки с номера 420 и 665. Допуснахме техническа грешка да не обявим деня за печат, съответно деня за край на заявки за стикери с номера, по-големи от 100, за което се извиняваме. В момента могат да се резервират само незапазени номера (прегледайте настоящата тема) от 001 до 100.

 

Поздрави.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, Nikolai_Vasilev написа:

В такъв случай бих желал номер 021.

Здравейте. Номера е резервиран за вас и ще може да го получите на входа на събора :)

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо ми се лепна на стъклото :)

59330B3C-6F66-4A86-890E-4C17BBCA2C6E.thumb.jpeg.dfcd3646d259382eeaf836724081455e.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В знак на солидарност с Марто , ще дойда без климатик .. за връщането не обещавам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 20.05.2024 г. at 14:42, Шкода клуб България написа:

Уважаеми гости на 18-ти Национален Шкода събор,

 

По традиция стартираме кампанията за запазване на стикер с желан номер. За хората, които ще ни посетят за първи път или до сега не са си запазвали желан номер, уточняваме:

- стикера е с традиционния размер 10х12cm;

- може да избирате стикер с число от 001 до 999 включително;

- не може да запзвате вече резервиран номер (за целта следете темата);

- може да резервирате своя номер само в темата или в съответната публикация във Facebook;

- сткиери с резервирани номера се получават само на входа на събора.

 

За да получите своя стикер със запазен номер, достатъчно е на входа на събора да кажете, че имате запазен номер, да посочите кой е той и на чие име е запазен (вашето име или вашето потребителско име във форума).

 

Дизайна на стикера за 2024-та година е:

Sticker_Nomer_2024_Preview.thumb.jpg.df28c57bed7ed500807d4e270790cc8d.jpg

Ако не искаме определен сномер получаваме ли някой на произволно на входа? Извинявма се ако въпросът е смотан просто до сега не съм присъствал...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, DeJäger13 написа:

Ако не искаме определен сномер получаваме ли някой на произволно на входа? Извинявма се ако въпросът е смотан просто до сега не съм присъствал...

Всеки гост на събора получава стикер на входа, заповядайте :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре се получи и тази година , аз лично съм много доволен включително и от личното си представяне :D
мама винаги ми е казвала да не се излагам на слънце , но тя не знае,че аз се излагам навсякъде :D

 

беше си супер фън и чакам снимки , защото аз тази година не се отчетох :/

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да изкажа големи благодарности на всички които са виновни за организирането на цялото събитие, поклон за труда ви.

На всички уважили го като гости, на Вип кетъринг, че отново се погрижи нашата дъщеря да не е гладна 😁. Поне тази година не мрънка до вечерта, а дойдохме и с младеж дето само кебапчета яде 🤣.

На Ив Чо, за компанията на масата и да качи снимки...той си знае защо.

Благодаря и на бебевоза, за компанията и приятното шофиране на връщане към в къщи.

Надяваме се догодина купона да е по як и отсега заявяваме, че ще дойдем, ама всеки с неговата си кола.

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 18 часа, diana_kraice написа:

...

На всички уважили го като гости, на Вип кетъринг, че отново се погрижи нашата дъщеря да не е гладна 😁. Поне тази година не мрънка до вечерта, а дойдохме и с младеж дето само кебапчета яде 🤣.

...

Храната си беше топ. В хотела 3ка кебапчета /кюфтета с пържени картофи комбинация ! Викам си все едно някой е мислил като мене , в гарнитура с една бира, все едно си бях у нас ! :) На сутринта - закуска балкан моторист ('щото сме на авто сбирка) ... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тази година събора премина с много игри, усмивки, готини хора и коли. Благодаря на всички, които уважиха мероприятието :)

Вече имаме публикувани доста снимки от мероприятието, които може да намерите в тази тема. Очакваме скоро да е готово и видеото.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да си кажа, че си изкарахме страхотно! Блогадаря на всички за хубавото настроение!

 

Диди, снимки не знам, ама клипове какви хубави има... не е истина 😆 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, __smirnoff__ написа:

И аз да си кажа, че си изкарахме страхотно! Блогадаря на всички за хубавото настроение!

 

Диди, снимки не знам, ама клипове какви хубави има... не е истина 😆 

е то с такива нимфи как няма да са хубави клипчетата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, roodnb написа:

е то с такива нимфи как няма да са хубави клипчетата :D

 

в басейна и до този момент има поне 2 бала вълнение, сигурен съм :D :D :D 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.