Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дефлекторите за преден капак - подлежат ли на пребоядисване и лакиране?


Recommended Posts

Колеги, извинявам се, ако не е тема за този раздел.

 

Вчера мих Октавията (три седмици стоя паркирана под едно дърво и цялата беше пожълтяла от прах и полени). Веднага избиха доста ситни следи от песъчинки по предния капак. Очевидно ще ходи за боядисване на капака, но се чудех как да предотвратя втори подобен проблем и вече се замислям за дефлектор. Само че всичките са доста грозновати и черни на цвят, а аз съм със син автомобил. Имам спрей в цвета на купето, както и авто лак и се чудя дали ще стане достатъчно качествено, ако си купя черен дефлектор и го пребоядисам сам. Някак не ми се дават 200 лева на майстор да ми пребоядиса една пластмаса, при положение, че имам под ръка поне част от необходимите материали.

 

Някой склонен ли е да сподели впечатления от подобен "тунинг"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, PRR написа:

Облепяне с фолио?

 

Има ли прозрачно? Не ми се иска да е различен цвят капака.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря. Случайно да си пробвал да слагаш такова фолио сам? Или си трябва майстор?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, dmt_alpha написа:

Благодаря. Случайно да си пробвал да слагаш такова фолио сам? Или си трябва майстор?

Ако нямаш опит в боядисване на автомобили, би ли пробвал с твоя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, Stormbringer написа:

Ако нямаш опит в боядисване на автомобили, би ли пробвал с твоя?

 

Ако имах камера, честно казано - да. Но ти благодаря за сарказма. Зададох въпрос от любопитство, но е хубаво да се знае, че има съфорумци, които търсят повод за заяждане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, dmt_alpha написа:

Благодаря. Случайно да си пробвал да слагаш такова фолио сам? Или си трябва майстор?

Не. Има много фирми, които се занимават с поставяне на фолио. А ти попита дали има прозрачно и аз ти показах, че има. И, за да стане качествено, определено си трябва фирма/майстор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, dmt_alpha написа:

 

Ако имах камера, честно казано - да. Но ти благодаря за сарказма. Зададох въпрос от любопитство, но е хубаво да се знае, че има съфорумци, които търсят повод за заяждане.

Хубаво е, да.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.