Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Десен мигач изчезна


vladkant

Recommended Posts

Привет, имам нужда от съвет относно десния мигач. 

Релето което е в копчето на авариините е чисто ново, първоначално мислех че е от него- днес изчезна отново.

Левия си работи нормално. Когато тръгна да включвам десния, в момента преди да щракне- работи. Когато щракне не иска да зацепи.

Освен лостчето и релето, което е в авариините, има ли други релета по веригата, които може да са дали фира?

Или да търся проблема в лостчето? Има ли някакво временно решение, понеже скоро тръгвам на дълъг път и май нямам да имам време да чакам доставка за ново лостче?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По описанието ти, залагам на лостчето. Може да са нагорели пластините и макар да не усещаш някакъв чисто механичен проблем, всъшност точно там да е скрит. Имам едно обикновено, ако искаш да го разгледаш по-детайлно отвътре или да го ползваш за донор. 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 17 часа, vladkant написа:

@ghost_rider моето е с темпомат, твоето дали ще стане за донор

Темпомата може да се добави, но не съм сигурен за състоянието на моето. По-скоро бих ти го дал с идеята да го пъснеш и да видиш как е устроено и да ползваш пластините евентуално за да си оправиш твоето. 

Сега се сетих, че @maxrpm има ново лостче с темпомат, което така и не сложи на старата Фабия, та може да ти свърши работа. 

П.п. Ако ти трябва ключ за сваляне на волана имам, обади се. 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То днес я извадих от сервиз и я върна пътна помощ обратно...но, ще пиша в раздела за сервизите....относно лостчето ще му пиша на лично

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.