Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Десен мигач изчезна


vladkant

Recommended Posts

Аз имам съмнения в качеството на новото лостче, което си сложил. Щом със старото лостче не си имал проблем едва ли точно сега се е прецакала стоп машинката.

Напръскай го с контакт спрей доколкото можеш по фугите, да влезе по контактните пластини, пък дано започне да работи нормално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес взех нова стоп машинка, ще я сменя и ще видя как ще се държи темпомата. Днес на обяд на път за бачкането, отново проработи темпомата.....явно работното време му е до 17 ч 🤣

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених стоп машинката, за сега работи....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да финализирам темата като кажа че проблема е решен с нова стоп машинка, цена 45 лева

Надявам се, обсъждането на темата да е полезно за в бъдеще 🙂

 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако старата е имала прекъсвания/включвания от друсане е напълно възможно да е изключвала темпомата.

Мерси за споделената информация и стискаме палци това да е решило проблема.

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, vladkant написа:

Мисля да финализирам темата като кажа че проблема е решен с нова стоп машинка, цена 45 лева

Надявам се, обсъждането на темата да е полезно за в бъдеще 🙂

 

Доста си се бръкнал за стоп машинка. Преди 15 години сменях на старата ни Фабия и беше между 10 и 15 лева с отстъпка разбира се, а вероятно машинките са еднакви. Все пак важното е, че това е решило проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, ghost_rider написа:

Доста си се бръкнал за стоп машинка. Преди 15 години сменях на старата ни Фабия и беше между 10 и 15 лева с отстъпка разбира се, а вероятно машинките са еднакви. Все пак важното е, че това е решило проблема.

Така е, едно към едно са машинките, като тази ми е втора. Първият път когато купувах, мисля че беше толкоз- до 20 лева....

Само че предния път, стоповете светеха непрекъснато, с темпомата не съм имал проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ghost_rider не съм се минал много 🤣

Най евтините и най скъпите от аутодока 😁

М продавача каза-"цена като за тебе" 🤣

Screenshot_20240612_211915.jpg

Screenshot_20240612_211904.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.