Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос с повишена трудност.


The Best Forman

Recommended Posts

Отваряте мотор , буталата почти нямат луфт , ризите нямат ръб , но хонинга на ризите липсва.

Ще смените ли ризите при това положение?

Мотора все още не е напълно разглобен и предстои още обследване , но това , което е свалено до сега е в добро здраве.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, The Best Forman написа:

буталата почти нямат луфт , ризите нямат ръб , но хонинга на ризите липсва.

Ще смените ли ризите при това положение?

Да.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме притеснява маслообирането без хонинг , компресия е имало (съдейки по липсата на нагар и всякакви други миязми) .. инак ако беше ровил по сайтовете , нямаше да си толкова категоричен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, The Best Forman написа:

нямаше да си толкова категоричен :)

Мислех, че с малко приказки ще се разберем. :)

Ако бях написал да минеш само със смяна на сегменти, каква щеше да е реакцията? Трябва ли да има луфт в буталата? В цитата ти съм включил и хонинга, от който се притесняваш. Виж ключа на сегментите. Ако е до хонинг, дай ги да им направят и няма да ги сменяш.

 

Преди 1 час, The Best Forman написа:

Мен ме притеснява маслообирането без хонинг

 И мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.