Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Предпазен колан заяжда


Kolio_7210

Recommended Posts

Здравейте,Колеги знам че сте много по знаещи и можещи от 95 процента от майсторите в България,затова искам да споделя с вас проблем и да помоля за съвет. 

Предпазният колан на шофьора заяжда и не може да се извади. Прибира се без проблем. Забелязах че когато колата е на слънце и се нагрее се появява проблема. При студено време се вади нормално колана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах същия проблем на гаранционна Шкода. Смениха го по гаранция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, Kolio_7210 написа:

Здравейте,Колеги знам че сте много по знаещи и можещи от 95 процента от майсторите в България,затова искам да споделя с вас проблем и да помоля за съвет. 

Предпазният колан на шофьора заяжда и не може да се извади. Прибира се без проблем. Забелязах че когато колата е на слънце и се нагрее се появява проблема. При студено време се вади нормално колана.

Не съм имал проблем с колан , но четейки се сещам само за някакво топлинно разширение .. в единия край на колана под пластмасов капак е навита пружината , в другия е блокиращия механизъм .. може би някаква смазка от бяла грес или тефлоно шпрей може и да помогне.

Може да погледнете дали не е свалян и разглобяван колана и пружината да не е навита достатъчно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.