Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Яд ме е. Откраднаха ветробраните от колата. Мислех че на затворени прозорци не може да се издърпат. Но нейси. Не ми е за самите тях, а ме дразни посегателството.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джак Спероу останал на сушата.

 

И гледаше дълго, как кораба се отдалечава....

Редактирано от masterOne
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да съм сигурен , че мишката си е отишла?

Днес реших , че е време да си сменя маслото и да подменя един маркуч на изпарителя . Свърших с маслото , свалих пластмасовия капак на двигателя и изненада - остатъци от някаки костилки и много миши изпражнения покрай капака на клапаните и сега ме притеснява гадината да не продължи да се връща . Вече открих къде на паркинга да не спирам , ама дали не се е внедрила някъде из дупките на коша :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да съм сигурен , че мишката си е отишла?

Днес реших , че е време да си сменя маслото и да подменя един маркуч на изпарителя . Свърших с маслото , свалих пластмасовия капак на двигателя и изненада - остатъци от някаки костилки и много миши изпражнения покрай капака на клапаните и сега ме притеснява гадината да не продължи да се връща . Вече открих къде на паркинга да не спирам , ама дали не се е внедрила някъде из дупките на коша :eusa_think:

Бах та у каръка...чесТно  :D И с тия пластмасови колектори... :P

Турай отрова.Мое да ти пратя качествена дето ползваме в АЕЦ-а

Гарантирам,че ще измори на целата ви махла мишоците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква е отровата? Искам за мазетата ни- изяждат отровата и пак се засичаме с гадовете като сляза долу :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата нощ е имало и акция на нашия паркинг. Видях няколко по-стари коли с отворени шофьорски врати и предни капаци. Сигурно са търсили акумулатори. Гадове мръсни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има , нема мишка , поръчах си някаква такава гад , па да видим . Може да е било инцидентно да се е подслонила , ама не ми се прави инсталация посред зима .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми е много съмнително, да чакаш 3 седмици да подейства. Те ще изядат и гумите за това време!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата нощ е имало и акция на нашия паркинг. Видях няколко по-стари коли с отворени шофьорски врати и предни капаци. Сигурно са търсили акумулатори. Гадове мръсни.

Къде е това? При мен е в Овча купел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има , нема мишка , поръчах си някаква такава гад , па да видим ....

 

Акумулатора здрав ли ти е! ;)

С отрова е кофти. Ше вземе да умре в парното и после смърди, та се не трае.

В гараж бива мишки, ама на открито.....верно си карък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акумулатора здрав ли ти е! ;)

Надявам се да не го ползвам непрекъснато , инак е на една година , а и мисля да го направя на щипки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата нощ е имало и акция на нашия паркинг. Видях няколко по-стари коли с отворени шофьорски врати и предни капаци. Сигурно са търсили акумулатори. Гадове мръсни.

 

 

Къде е това? При мен е в Овча купел.

 

 

В "Стрелбище".

Редактирано от johnnie213
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има , нема мишка , поръчах си някаква такава гад , па да видим . Може да е било инцидентно да се е подслонила , ама не ми се прави инсталация посред зима .

 

С това най много да допринесеш за размножаването  на популацията. :tongue_1:

Ей,шегата настрана,ама се моли тая гад да ти не умре нейде в колата щото как смърди не е истина.Един познат с тойота на няма и година бра големи ядове.Наложи се да демонтират арматурното табло и да вадят мишока от въздуховода на парното.А как смърдеше  в купето няколко седмици... :crazy:  Няма ароматизатор създаден,който да подтисне тая миризма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой мисли ли да ходи на авиошоуто, което ще се проведе тази събота на Hostility Airport (или по-известно като летище София)?  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да попитам аз за естетическо мнение, че на мене вяра си нямам много.

Понеже така и така ще ми сменят предния капак и ще се пребоядисва цялата кола, бях решил да купувам новите емблеми и да стане ето така (без vRS и лентите естествено):

esh_35364-znak2-006.JPG

Обаче сега и решетката е прасната и може евентуално да се боря за нова, та днес ровейки из нета понеже си нямам друга работа взех, че видях ето това:

o2f-fgb-lw4.jpg

естествено без пчелната пита в долния край, само черната решетка без емблема, а емблемта може да бодна в края на капака над решетката. Такива еретични мисли ми се въртят в главата, ако се изборя за нова решетка

Добре ли е или отивам в циганията така и по-скоро да взема само да си бодна новата емблема, която и на хрома не седи лошо?

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горе на капака ще стои, като харизана. Просто не й е там мястото. На хром решетката стои мн. добре. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втория вaриaнт ми хaресвa повече, достa по-aгресивно и хищно :) Рaзбирa се, всеки е с вкусa си, тa нaй-вaжно е нa теб дa ти хaресвa ;)

 

Поздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега, дайте да се разберем. Втория вариант също има достойнства, но без да се слага емблемата на капака. Както е на снимката.

Аз отговарям конкретно на въпроса на колегата, ако сте го разбрали какво пита.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мaлко през редовете съм чел :D Определено кaкто е нa снимкaтa имaх предвид, без емблемa нa кaпaкa :)

 

Поздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мaлко през редовете съм чел :D Определено кaкто е нa снимкaтa имaх предвид, без емблемa нa кaпaкa :)

 

Поздрaви!

 

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих направил оригиналния никел черен и да сложа новата емблема.dsc00149m.jpg

Обаче трябва и емблемата да е лак, щото така е доста циганско според мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.