Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Обща поръчка(нова) от SuperSkoda.com 08.02.2016


Recommended Posts

...Здравейте, започвам груповата поръчка към http://www.superskoda.com/. Желанието ми е да я пусна/поръчам на 08.02.2016(понеделник) , което ще рече че имаме малко повече от седмица за събиране на поръчки. 
Мисля да процедирам по следния начина: 
който иска да участва си харесва нещо дава линк и описание, аз проверявам за "item is in stock" , слагам го в количката и му пращам цена + сметка за превод. Той превежда от 50 до 100% от парите по сметката  , след това при получаването вече ще се разберем по колко се пада на човек от доставката. 
...Смятам, че това е най-справедливия вариант и за двете страни. 
...Сметката е в евро и е в Уникредит Банк. Мисля , че  доста лесно става и с нареждане през еРау. Ще я пращам банковата сметка на л.с. , както ако искате и опция да ми дадете пари лично. Ако ми позволява редакция в първия пост ще актуализирам хората, които са превели/донесли пари. 
 
Аз съм си харесал това: ;)  Octavia II Combi - rear bumper protective panel - Martinek Auto
 



 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 56
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • NightWalkeR

    17

  • maxrpm

    8

  • Stucata

    6

  • b3lq7a

    5

Най-много писали в темата

Аз искам това http://www.superskoda.com/Skoda/Universal/Original-Skoda-Autoas-FIRST-AID-KIT Пратих ти ЛС за да се уточним!

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече сме 3-ма 

Аз , vesko_bs и maxrpm

 

...След поръчката на maxrpm  искам да вкарам едно пояснение, че ако сте си харесали нещо малко до към 30-тина лв и Ви притесняват банковите преводи може да се разберем за плащане при получаване. Мисля, че няма да ми натежат няколко поръчки от по 2-30лв ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

 

Много добра тема. Аз искам да си поръчам това http://www.superskoda.com/Skoda/SUPERB-III/Smart-holder-original-Skoda-Autoas-product

 

Ще ти пиша и лс.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sleit123, такива дребни артикули, които могат да се изпращат и по пощата са с безплатна доставка. Също така въпросната държачка може да се поръча и в Еуратек на почти същата цена.

Не искам да развалям организацията на колегите за обща поръчка, но в твоя случай се "набутваш" сам. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти bonethugs. Ще го имам предвид ако мога да ползвам ЕТ за такива неща. Надявам се да не прекалявам разбира се.

 

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, за някои неща по-евтино излиза в ЕТ... За оригинални аксесоари става дума, доставят ги без надценка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти bonethugs. Ще го имам предвид ако мога да ползвам ЕТ за такива неща. Надявам се да не прекалявам разбира се.

 

Благодаря.

 

С кое да прекаляваш? На ЕураТек точно това им е работата, освен да продават коли - резервни части и аксесоари за тях.

Влизаш тук и пишеш кода на желания от теб аксесоар/част.

 

3Tm2EVx.png?1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sleit123, такива дребни артикули, които могат да се изпращат и по пощата са с безплатна доставка. Също така въпросната държачка може да се поръча и в Еуратек на почти същата цена.

Не искам да развалям организацията на колегите за обща поръчка, но в твоя случай се "набутваш" сам. :)

..Няма грижи все пак това е Организацията с нестопанска цел :P. Никой няма да печели от тази поръчка само да сме си взаимно полезни.  Спокойно си препоръчвайте и давайте мнение стига да не се спами много темата , моля! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...До колкото виждам от всичко проверено до сега в ЕТ цените са доста прилични за оригинални аксесоари дори и без отстъпки, но малко им куца наличността :(. А иначе b3lq7a  тази отстъпка към теб лично ли е или към Шкода клуб? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип, ако си направиш поръчка - една седмица макс две и нещата идват до ЕТ.
А за superskoda, аз още се колебая, ако реша да поръм ще пиша. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Благодаря ти b3lq7a. Въпроса беше косвен от фирмата от която купих шкодата. Че работят с ЕТ от 10 години, имат няколко Октавии купени от там и все там поддържани а казаха , че нямат отстъпка. Като ги питах дали са питали за такава - казаха че не са :fool: Няма да бъде споменавано твоето име, просто другия пък като ходят до там ще си питат "полага ли им се някаква отстъпка". 

 

..Това беше офтопика , а сега по темата. Загледах се по това:
  Octavia II - original (!) AEROTWIN Wiper blades 600/475mm 
Добра цена звучат поне като ги сравних с тези на Бош (особено като се има предвид , че не знаеш кой Бош е истински ).  Пише , че номера им е 1Z1998001, но в ЕТ нищо не излиза. Някъде из темите бях чел, че са 60-70лв в ЕТ. Някой знае ли това вярно ли е , да е проверявал скоро?  
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чистачки за 52лв ....  :walkman: отиди до Бош -Киров до парадайса и си вземи от там, бошовски

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... (за Октавия 1 няма нищо интересно :( ) :

Аз съм си харесал ксеноновите фарове, но 2х450 Евро...този път няма да е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чистачки за 52лв ....  :walkman: отиди до Бош -Киров до парадайса и си вземи от там, бошовски

...Ами на предната ми кола чистачките бяха Бош и струваха 65лв, изкараха 4 години преди да ги сменя. За шкодата намерих ТЕЗИ . T.e. така погледнато 50лв за оригинални изглежда добре. Но нямам бърза работа, така че може би ще го оставим да има нещо за следваща поръчка :P.  А и за Бошовските се надявам , че може да се намерят за по-добра цена от линка. 

 

Аз съм си харесал ксеноновите фарове, но 2х450 Евро...този път няма да е!

...Стига да се решиш си лесен. За тази цифра пише, че доставката е безплатна така че може да си ги поръчаш по всяко време ;)

 

...Иначе по отношение на поръчката. Мисля утре вечер (неделя) да пусна списъка със всички желаещи и поръчки ако някой има последни промени да казва. А понеделник вечерта (08.02) ако всичко е ОК да пускам поръчката. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно направените поръчки са : 

 

vesko_bs - 50€
 
maxrpm - 10€
 
Sleit123 - 17€ 
 
SKODA 105 RS - 13€
 
Stucata - 37€
 
sanndeto - 20€
 
...Моля, хората с поръчките да си проверят повторно , ако има нещо грешно или за промяна да става навреме ;). Ако остане такава поръчката ни е малко над 10кг и на една стъпка преди Checkout-a дава, че доставката ще е 20лв. 
Sleit123 чакам да потвърди дали от тук или от ЕТ ще поръчва, че нещо се двоумеше. 
BlackSpot трябва да каже какво е решил, все още има време :P
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за изчакването, но съм пас. Нещо вчера на срещата разглеждах колите и това дето си бях харесал, май няма да отива много много при мен. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.