Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Обща поръчка(нова) от SuperSkoda.com 08.02.2016


Recommended Posts

Aз искам да се включа с това http://www.superskoda.com/Skoda/OCTAVIA-III/Octavia-III-original-Skoda-GLOSSY-BLACK-emblem

За Фелицията, ще паснат перфектно, но на първата картинка е една, а надолу са комплект ?!? После пише

- fits all Octavia III models for the FRONT
- fits all Octavia III models for the REAR 

 

И пак не става ясно дали е една, която пасва и за двете места или са две и като задмина някой по - околовръса, трябва да сляза и да преместя предната емблема отзад, за да я  види като ме настигне... Има ли възможност да се пита продавача? Ако са 2 комплект, бройте и мен, ако ли не, бройте ме пас ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 56
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • NightWalkeR

    17

  • maxrpm

    8

  • Stucata

    6

  • b3lq7a

    5

Най-много писали в темата

...Ами аз съм ОК. Утре мога да я започна...

Аз предлагам да пуснеш нова тема, пък който иска, в рамките на примерно 1 седмица, да пише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Ами аз съм ОК. Утре мога да я започна, че вече e що годе е оттренирано стига Milen и Сoverdale  да  са съгласни. Защото Милен говореше нещо за събота или неделя , а моята идея е пак да се насрочи поръчката за след примерно 10-тина дни за да може повече хора да я видят и да се организираме (миналия път се получи добре с този срок).   

 

Нямам проблем да изчакам просто се бях засилил :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ОК , нещо са ме натиснали днеска с работа та не знам дали ще мога през деня, но най-късно довечера ще стартирам нова поръчка   за около 7-8ми (другата седмица). 

 

 

Aз искам да се включа с това http://www.superskoda.com/Skoda/OCTAVIA-III/Octavia-III-original-Skoda-GLOSSY-BLACK-emblem

За Фелицията, ще паснат перфектно, но на първата картинка е една, а надолу са комплект ?!? После пише

- fits all Octavia III models for the FRONT
- fits all Octavia III models for the REAR 

 

И пак не става ясно дали е една, която пасва и за двете места или са две и като задмина някой по - околовръса, трябва да сляза и да преместя предната емблема отзад, за да я  види като ме настигне... Има ли възможност да се пита продавача? Ако са 2 комплект, бройте и мен, ако ли не, бройте ме пас ;)

 

 

...на 99% съм сигурен, че е една емблемата, а снимките които са по 2 мисля, че са някакво сравнение.  Дали става на Фелицията не съм сигурен (по скоро не),но за това вече ако искаш мога да питам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега го видях, една е, а на тези малките снимки като цъкнеш, в уголемения вариант ти излиза надпис. Отказвам се, ще дебна е-bay.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.