Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas
  • Добре дошли!

    Регистрацията във форума на Шкода клуб България е бърза и лесна. Тя ви даде редица предимства, включително да пишете в нашия форум, да споделите за проблем, като и да следите активността в темите. Станете част от нашето приятелско Шкода общество.

     

  • Форумна статистика

    30.4k
    Общо теми
    428.6k
    Общо мнения
  • Потребителска статистика

    22068
    Общо потребители
    1119
    Най-много онлайн
    GALINNAYDENOV
    Най-новият потребител
    GALINNAYDENOV
    Регистрация
  • Днес за рожден ден и здраве да почерпят:

  • Да се запознаем

    Skoda Superb by Stucata Skoda Octavia vRS Evil Red Skoda Fabia Roodnb Skoda 120L Boreslava Skoda 120L Lenka Skoda 120L Skoda 110S Skoda 110R Beloslava Smirnoff Redone Smirnoff Biliana
  • Популярни теми

  • Последни публикации

    • krasipask
      Ако коментираме циферблата  цветово! Аз като пристрастен към зелено ми е екстра ! 😀
    • joro-120L
      Без значение. Ни ма кефи друго, освен бяло. Твоя воля. 👍
    • Izolini
      А беше по-слаба от тази, която му изтриха заради опита на Сайнц да се качи на трибуните (където му е мястото, гушнат с Перес и Строл) И аз си помислих, ме може да се занитят, даже още преди първия завой. Виж, за второто ти очакване не се сетих...
    • PRR
      Двамата втори се изложиха ритуално. Единия отпадна овреме, докато другия успя да спомогне за изваждането и на съотборника си, като му прецака обиколката. Естествено, как иначе, и от магари направиха нужното да няма право на втори опит   Иначе утре ще е интересно. Лекето, признава му се, че днес направи брутална обиколка, се очаква, че ще сътвори простотии в първия завой, само и само да не остави Норис да дръпне. От друга страна очаквам, отново, лош старт на Норис. С което да позволи на лекето да го атакува. Дано се окажа лош пророк де. Като цяло нищо изненадващо в квалификацията, като изключим простотиите на магари. Утре, след първите 2-3 завоя май се очертава прилична скука  
    • maxrpm
      Оня ден го гледах в Tiktok, но ако трябва да сме брутално честни , това е нещо като климатика при Шкода Фелиция. Някой е казал - вижте сега , не знам как , но това трябва да отиде там, защото просто нямаме никакви иновации , и те са го плеснали с едни планки , както пред блока.
    • Петър Адамов
      @zloQQ До колкото знам аз дърпа по CAN, да. Но това е положението в момента. Или не е настроено качествено или не е калибрирано или просто не работи.    Глася го предварително защото през приложението не виждам да мога да пипам каквото и да било. Но на мен това също ми върши работа. Ако Пандората може да бърка детайлно по колата, но моята не може значи съм кърък иначе съм с последната версия.    За зимата мисля да ползвам същата настройка - макс температура и обдухване на предния прозорец.    Със сигурност ще дам отзиви.
    • ID A
      На Ф1, която е само лед по подсветките, регулирането е от прост потенциометър. Ся част от модулите се димират по кан, но чат пат има и директно свързани ледове.
    • sauber
      До вчера си го носех. С няколко финни драскотини на стъклото Планирам да го метна във Вип уотчес за смяна и ще си го пазя. Хубав часовник е, здраво куче!   п.с. - Някой знае ли магазинче подобно на Vado за да си взема метални каишка? Минах от там, ама нещо нямаше размери като за Тисот-а
    • The Best Forman
      Има още един модел с по един диод .. ще взема и ще пробвам и с тях как ще е, инак димиране на диоди е доста по-сложно от обикновенна крушка. Ай ся , Форман ли правим или Фабия от 2016
  • Последна репутация

    1. 1
      joro-120L
      joro-120L
      10
    2. 2
      sando2
      sando2
      8
    3. 3
      Izolini
      Izolini
      7
    4. 4
      Алекси Георгиев
      Алекси Георгиев
      6
    5. 5
      sauber
      sauber
      5
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.