Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Топ потребители

Най харесвано

Showing content with the highest reputation since 06/15/26 във всички области

  1. Най-накрая половин свободен ден ….
    7 points
  2. Новият вокал на , те .... 719K views · 10K reactions Fear Of The Chicken 2 #chicken #vinheteiro #lordvinheteiro #ironmaiden Lord Vinheteiro.mp4
    2 points
  3. Не съм .. сега съм на другия трябваше да и покажа де е ходила Баба
    2 points
  4. Беше все още мокър асфалта и я настъпи на дългата права с наклон нагоре, @Logrus ;). А аз, без да разбереш, я пуснах на S.
    2 points
  5. @Владимир99, ако не ти представлява трудност, развий свещите, подреди ги по цилиндри и ги снимай в близък план, да видим електродите. Може да подскажат нещо.
    2 points
  6. Аз късно се сетих, разходих ръждата малко на хлад и на скара
    1 point
  7. 1 point
  8. Убавините ги направихме отдавна,сега карета биалетки такива неща
    1 point
  9. Благодаря много! Ще се пробвам с един приятел да е оправя! Ако се получи ще пиша пак!
    1 point
  10. Това означава, че проблемът не е в скоростната кутия. Привод на скоростите. От лоста до кутията. Лост, въжета, избирач. Точно как е изпълнен, не знам. Трябва да се огледа. За сервиз е, ако не можеш да се справиш.
    1 point
  11. Времето се очертава приятно за барбекю, игри на поляна и ... бира
    1 point
  12. Не съм аз. Така и не успях да се запаля по тия игри. Караше ги при Виктор и Велизар, когато е имало нужда да се допълват или проверят.
    1 point
  13. За компресията е по-лесно, защото повечето сервизи би трябвало да имат манометър. Баща ми има и бих ти я премерил лично, но трябва да го взема, а вероятно няма да е скоро. За камера, се сещам, че Иван Ванов от Pit stop garage, рекламираше, че е купил някаква и я демострира. Там се чака доста време за ремонти на двигатели, но за такава проверка предполагам, ще те вместят по-скоро.
    1 point
  14. Първо искам да видя свещите. После го пращайте, където решите. Компресията не е критерий. Може да е в норми и пак да гори масло.
    1 point
  15. Разбрано !
    1 point
  16. Не е лошо да премериш компресията. Намери и сервиз с камера, наистина ще е полезно да се види състоянието вътре на цилиндрите и клапаните, както и на главата доколкото може да се види от нагара. Знам, че това са допълнителни разходи, но тогава ще имаш по-ясна представа и ще решиш дали да отваряш мотора или да я продаваш така и следващия да решава какво да я прави.
    1 point
  17. Маслото изглежда ок. Нивото, на тази снимка е екстра. При по-високо ще го гори и може да повереди катализатора. Пишеш, че е било под минимума, та да питам - на равно място ли е била колата? Като цяло за малко над 1000км да свали от това ниво до под минимума, по груба сметка 1/2 литър, е доста. Това прави 5литра/10к км, което определено не е добре. Следи я. Може да е имало "въздух" след обслужването и сега да е стабилизирала нивото. Между другото, при мен лампата на таблото светва преди да стигне минимума. При теб това случва ли се?
    1 point
  18. "Онези старите" са толкова ниско ефективни, че са останали само за атракция, 100% си прав. По-скоро визирах ветро парковете, които в онзи район, са изключително ефективни/постоянни.
    1 point
  19. Абсолютно е така, но се работи в тази посока. За периода от началото на годината до вчера отдадената от батерийни паркове електроенергия е над 580 мвч, докато за същия период на 2025 е само 63мвч. И в момента текат поне 2 програми за инсталиране на такива паркове в индустриални размери. Но управляващите са се фиксирали в запазването на въглищните централи, защото там работят гласоподаватели, вместо на тези места с най-силната електропреносна мрежа да се изграждат още паркове.
    1 point
  20. Ти май си гледал друга формула
    1 point
  21. Една и съща музика, различни поколения 14M views · 236K reactions Misma música,generaciones diferentes #fbreels #comedia #fyp #viral La Cuadra Comedy El cachetes Of.mp4
    1 point
  22. Че се почва - решение
    1 point
  23. аз вземам на ina,но само ролков к-т ремък continental или gates a водна помпа hepu
    1 point
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.