Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Топ потребители

  1. sando2

    sando2

    Потребител


    • Points

      8

    • Мнения

      547


  2. The Best Forman

    The Best Forman

    Модератор


    • Points

      8

    • Мнения

      10749


  3. PRR

    PRR

    Глобален Модератор


    • Points

      6

    • Мнения

      11981


  4. Izolini

    Izolini

    Модератор


    • Points

      4

    • Мнения

      6054


Най харесвано

Showing content with the highest reputation since 06/17/26 във всички области

  1. Аз се изкефих на макс и забравих да снимам. Все пак направих няколко снимки де. Децата, и не само се позабавляваха на полянката Естествено пропуснах да снимам барбекюто и хората около него Но пък успях да снимам някои от гостите на събора За съжаление, сърничката не се вижда никак добре
    5 points
  2. Ето няколко снимки и от мен! Очаквах да сме доста повече коли, на фона на последните няколко срещи и събори, но...
    2 points
  3. Новият вокал на , те .... 719K views · 10K reactions Fear Of The Chicken 2 #chicken #vinheteiro #lordvinheteiro #ironmaiden Lord Vinheteiro.mp4
    2 points
  4. Не съм .. сега съм на другия трябваше да и покажа де е ходила Баба
    2 points
  5. Беше все още мокър асфалта и я настъпи на дългата права с наклон нагоре, @Logrus ;). А аз, без да разбереш, я пуснах на S.
    2 points
  6. Най-накрая половин свободен ден ….
    2 points
  7. Тия - последните, са от Фолксваген форума. Освен Кафер-и, има и един Фокс
    1 point
  8. И бре, снимки няма ли от събора, поне да завиждаме малко, тез дет не бяха там
    1 point
  9. Аз късно се сетих, разходих ръждата малко на хлад и на скара
    1 point
  10. 1 point
  11. Убавините ги направихме отдавна,сега карета биалетки такива неща
    1 point
  12. Благодаря много! Ще се пробвам с един приятел да е оправя! Ако се получи ще пиша пак!
    1 point
  13. Това означава, че проблемът не е в скоростната кутия. Привод на скоростите. От лоста до кутията. Лост, въжета, избирач. Точно как е изпълнен, не знам. Трябва да се огледа. За сервиз е, ако не можеш да се справиш.
    1 point
  14. Времето се очертава приятно за барбекю, игри на поляна и ... бира
    1 point
  15. Не съм аз. Така и не успях да се запаля по тия игри. Караше ги при Виктор и Велизар, когато е имало нужда да се допълват или проверят.
    1 point
  16. Ето един работещ каталог: https://webautocats.com/etka
    1 point
  17. @Владимир99, ако не ти представлява трудност, развий свещите, подреди ги по цилиндри и ги снимай в близък план, да видим електродите. Може да подскажат нещо.
    1 point
  18. Една и съща музика, различни поколения 14M views · 236K reactions Misma música,generaciones diferentes #fbreels #comedia #fyp #viral La Cuadra Comedy El cachetes Of.mp4
    1 point
  19. Че се почва - решение
    1 point
  20. аз вземам на ina,но само ролков к-т ремък continental или gates a водна помпа hepu
    1 point
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.