Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Топ потребители

  1. sando2

    sando2

    Потребител


    • Points

      8

    • Мнения

      547


  2. The Best Forman

    The Best Forman

    Модератор


    • Points

      8

    • Мнения

      10751


  3. PRR

    PRR

    Глобален Модератор


    • Points

      7

    • Мнения

      11984


  4. joro-120L

    joro-120L

    Фен на клуба


    • Points

      4

    • Мнения

      8493


Най харесвано

Showing content with the highest reputation since 06/19/26 във всички области

  1. Аз се изкефих на макс и забравих да снимам. Все пак направих няколко снимки де. Децата, и не само се позабавляваха на полянката Естествено пропуснах да снимам барбекюто и хората около него Но пък успях да снимам някои от гостите на събора За съжаление, сърничката не се вижда никак добре
    5 points
  2. Всичко е много относително, най вече сравнението на два еднакви автомобила. Няма еднаква електричка с ДВГ. Преди ги правеха някои на една платформа, която е била разработена за ДВГ. Като цяло само и единствено може да се прави сметка кое колко ти излиза, друго няма как да сравняваме. Двете неща са много различни и единственото общо е, че са МПС. Единствения минус е прехода по магистрала, като това е минус на някои потребители. Но както и преди съм го казвал, масовия потребител си ползва МПС основно да се движи на къси разстояния и 1-2-3 пъти в годината да направи 300+км. По някаква статистика МПС 80% от денонощието е паркирано пред дома ви или работата. За дългите преходи в БГ има доста зарядни точки и вече се работи на хъбове които са "сателитни". По друг начин казано, на едно място за зареждане има 20 конектора и тока се разпределя според нуждите, не се дели по равно между два конектора, когато на една станция има две EV които зареждат. Вчера си платих сметката за ток която е 15.55 евро Цялата консумация е 1190kw. От тях колата на жената е изхарчила 185kw което при нея е около 1700км шкодата около 2000км с 300kw. За тези километри в града, всеки един с ДВГ ще отиде минимум 3-пъти да зареди на бензиностанция. При моята сметка, дали ДВГ ще се изравни с EV на 130К.
    2 points
  3. Ето няколко снимки и от мен! Очаквах да сме доста повече коли, на фона на последните няколко срещи и събори, но...
    2 points
  4. Новият вокал на , те .... 719K views · 10K reactions Fear Of The Chicken 2 #chicken #vinheteiro #lordvinheteiro #ironmaiden Lord Vinheteiro.mp4
    2 points
  5. Не съм .. сега съм на другия трябваше да и покажа де е ходила Баба
    2 points
  6. Беше все още мокър асфалта и я настъпи на дългата права с наклон нагоре, @Logrus ;). А аз, без да разбереш, я пуснах на S.
    2 points
  7. Мише, според мен хибрида е както всички "универсални" нещата. Върши всичко, ама нито едно като хората. Конкретно при колите - комбинираш всички недостатъци на двете технологии, вдигаш здраво теглото и получаваш нещо дето е по-икономично, ама не точно Плащаш обслужване като за бензин, ама се движиш на ток. Повечето хибриди, дори плъгините, трудно минават 100км само на ток, ама пък си търкалят двигател/скорости/гориво/т.н., които не ползва. Да, ако нямаш възможност за две МПС-та, но все пак често пътуваш и на дълъг път е някакъв компромис. Точно както и с всесезонните гуми - има и такива дето си ги 'аресват
    1 point
  8. Аз пък продължавам да съм на мнение, че електричката е страхотен автомобил за всекидневно в града и все още далеч от кола за дълги пътувания. Аргументи? Дизел/Бензин не обичат кратките разстояния, спирането и тръгването им е почти 100% загуба, т.е. висок разход, чарколяците им се амортизират много повече в градски режим и т.н. Все минуси не присъщи на електричката. Но, когато стане дума за извънградско, особено магистрали и нещата се обръщат на 180 градуса. ДВГ-тата не са чак толкова чувствителни на разход при високи скорости (магистрала), колкото електрическата. Дори бензиновите спокойно минават 500+км със 130+ и с едно зареждане, което е почти невъзможно за електрическите автомобили. Рядко има опашки за бензин/дизел (изключваме Люксембург, но това е друга бира ), което не е факт за електрическите. Т.е. дори да има бърза зарядна станция, която да посещаваш на всеки 150-200км, съвсем не е сигурно, че ще ти отнеме само 15мин, защото може и да се наложи да чакаш ... повечко. Да не говорим за зимата, когато и отоплението допълнително сваля прехода и дори 200км може да станат трудни за постигане. Т.е. за едно пътуване от 1200км ти трябват 6+ зареждания. И, с оглед на горното, всеки може да си избере, какво е добро за него. Ако 90%+ автомобила се кара градско и веднъж годишно ще се раходи до морето - електричка. Ако въртиш 12-15км извънградско годишно с преходи от 400+ км (както ми се случва на мен) дори опцията бензин ми идва неизгодна. Тройлей съвсем Все мои си расъждения
    1 point
  9. Тия - последните, са от Фолксваген форума. Освен Кафер-и, има и един Фокс
    1 point
  10. И бре, снимки няма ли от събора, поне да завиждаме малко, тез дет не бяха там
    1 point
  11. Аз късно се сетих, разходих ръждата малко на хлад и на скара
    1 point
  12. 1 point
  13. За "бързащите" на първия тунел посока Варна има тринога !
    1 point
  14. Това означава, че проблемът не е в скоростната кутия. Привод на скоростите. От лоста до кутията. Лост, въжета, избирач. Точно как е изпълнен, не знам. Трябва да се огледа. За сервиз е, ако не можеш да се справиш.
    1 point
  15. Ето един работещ каталог: https://webautocats.com/etka
    1 point
  16. Една и съща музика, различни поколения 14M views · 236K reactions Misma música,generaciones diferentes #fbreels #comedia #fyp #viral La Cuadra Comedy El cachetes Of.mp4
    1 point
  17. Че се почва - решение
    1 point
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.