Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Предложения за раздели за форума


Griffin

Recommended Posts

Освен стандартните които трябва да се направят може би е добре да има и нещо като тема кой какви консумативи ползва от къде ги взема доволен ли е от тях, тема за майсторите :-)) но само да се дават менния а да не се разтакават спорове :-)), аз ли4но мога да дам отзиви за няколко майтора :-))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се направи

1. Бял списък на майсторите

2. Черен списък на майсторите

 

Е - те повечето отиват към "червената книга", ама

 

:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да направим такъв списак ама предполагам че черния списак ще с тане с дължина поне един километър докато белия ще е с 3-4 реда предполагам хихиххи :-))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да има сериозна секция с история на моделите...(или линкове към такава ) Инфо има доста по НЕТ-а

Ето един линк :

http://digilander.libero.it/cuoccimix/E ... e9-B(skoda).htm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама аз вече толкоз неща съм базикал по мойта че сигурно не помня половината :-)), освен това всеки си поправя сам повредите по колата повече или по малко :-))

Нооо иначе като раздел е хитро така ако ти се прецака нещо ще може да прочетеш опита на другите и да се захванеш сам с поправката :-))

Аз съм ЗА :-))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.