Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Петьо


Griffin

Recommended Posts

0888 503561

Работи в един гараж до хотел Кемпингски Зографски, това беше първия майстор на колата ми при него оставих 600 лв. Разбира от двигатели ходова част и т.н но някои тънки моменти му убягват като че ли малко скъпчия си пада и може да реши да ви сменя част която не трябва така че внимавайте :-)), каквото прави го прави обаче наистина кадърно в това отношение съм страшно доволен от него :-), единствения недостатък е че ремонтите траят малко бавно защото мисля че ги прави в свободното си време :-))

 

 

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Всичко,което казваш е вярно,само не мога да приема това за частите и ненужната смяна!Познавам човека от доста време и ремонтираме колата при него.Безупречен е!Че е бавен,бавен е,но бързата работа срам за майстора 8) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Аз съм ходил само веднъж и се получи точно обратното - обяви за напълно изправен стартер, който всъщност не работи, както се оказа след монтажа в колата - аз на негово място не бих взел пари в такава ситуация, поне докато не оправя проблема... :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.