Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Само Кирилица !!!


Хашек

Recommended Posts

Уважаеми колеги,

 

Смея да пиша по една наболяла тема, засегната също така и в дир-а:

Имаме това огромно богатство - кирилицата, което го нямат повечето страни в света. За ваша информация: гръцката азбука се използва от не повече от 20млн. хора (в и извън Гърция), но те всички използват тяхната си азбука; в същото време кирилицата се използва от повече от 200млн. души по света, а ние пишем на латиница, щото не ценим достатъчно националното си богатство!

 

Апелирам за кореспонденция САМО на кирилица, като (ако може) да се забрани латиницата. Евросъюзът одобри приемането на България с кирилска азбука, тъй че, редно е и ние да продължим да си пишем на български!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям с две ръце предложението да се пише на кирилица но някои от хората които пишат тук може да нямат възможност да пишат на кирилица така че моля който има възможност да пише на кирилица, наистина дългите постове се четат доста по трудно ако са на латиница.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам колко хора ползват кирилица, но си обичам азбуката и смятам да си пиша само и единственно на нея. А сега виждам, :shock: че и в синьо мога - двойна хубост. Абе Mishelle брателе - я се оправдай, ти защо пишеш на латиница? :?: А сега кажи! Хайде, хайде - не се срамувай!...Аре бе - кога ще изпием по една бира бре, че аз предното събиране в Студ. град го пропуснах маааааалко...:cry:

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малии, ма сега яко ме засрами. Ми...нямам оправдание:( Ма ша се оправя, обещавам. А за бирата - думай :shock:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз...за бирата съм малко ограничен. Не мога преди 20 часа вечер. След т'ва съм READY TO GO!!! Давайте да се разберем за ден и място ако искате...Става въпрос не само за Mishelle и мен - нали се сещате. Ае! Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.