Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нещо събор това-онова?


Хашек

Recommended Posts

:P

 

Да вземем да забием една дата та да се посъберем, че да полеем новия сайт...

 

Дайте предложения, ама датата да утърва на всички, че да няма после: ама аз имам семейство, или аз няма да сваря да си оправя колата, или ама аз няма да съм в Бг и т.н.

 

Да можем да се съберем повечко хора, ми е мисълта...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че да можем да се организираме, и да си лепнем междувременно стикерите. Аз мога да предложа например 27 ноември събота - Бачковски манастир (примерно)

 

Какво ще кажете?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... аз съм за, въпреки че вече предложихме една среща за 13-ти в Костенец съвместно с клуб Лада и Москвич, ама не виждам голям ентусиазъм и май ще се провали... а за 27-ми ще съм на линия, ако не завалят яко дъждове или снегове - закарах вече бегачката в гаража на вилата и няма измъкване в кал и сняг - само коларски пътища са дотам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в гараж (след лошите спомени от градушката) !!! Но ако е хубаво времето ще дойда с Рапида, ако не е, ще се кача на Формана и дий!

 

Митак - хубу праиш че слагаш Р-купечката в гараж, пази я че тя ни е гордостта на клуба!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aааа, Миро, не е само тя, тука в София си имаме поне още 2 перфектни 110 Р-ки (едната наскоро я пребоядиса момчето, жълта и е пълен оригинал, както дошла от Чехия, другата кафявия металик на Цецо) и още една 180/200 РС се правела, чувам, с напомпан ладов мотор... Имаш ли инфо за оная 130 РС в Бургас, дето е без мотор, продала ли се е вече?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.