Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Майстор Симо на зоопарка


Guest gza

Recommended Posts

Смени ми ангренаж и ми ремонтира делкото само за 32 лв.общо. Вярно, че 2-3 пъти ме връща, ама винаги има 6-7 коли при него, какво да се прави......колата заспа.

Не знаех, че може да върви така яко. Препоръчвам го за всичко.

 

Тел.0888446723

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отидох в Събота, когато всички майстори почиват. Не се наложи дълго да му обяснявам какъв е проблемът. Без да се мотае свали стартера и го разглоби. Смени ми четките и втулките. Взе ми 20 кинта, което според мен е нормално. Аз нямаше да се справя. Е сега вече знам как, но се надявам да не ми се налага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

И аз смених ангренаж при него и съм доста доволен.

Това което не ми хареса е че е МЕКО казано рахвърляно при него, тези които са ходили там знаят за какво говоря.

 

Иначе човека работи много добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Това се нарича Организиран хаос :)

Бате Симо е може би най-добрият специалист по нашите стари Шкоди, най-вече в профил двигатели. Вярно е, че и аз съм се връщал по няколко пъти, но той просто изслушва всеки, който дойде опри него.

Единственият свестен майстор, който познавам, препоръчвам го на всеки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

0888 446 723 това му е номера, ако не го е сменил, че този го имам от много отдавна. Ако искаш мога да ти пратя ЛС с телефоните на бат Мишо :) , има и за него тема тук. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, четох и за него ама мръсницата не мога да я закарам на собствен ход, та трябва да ме теглят, а зоопарка ми е по-близо. Защото съм в Гео Милев, но все пак благодаря.

 

P.S. все пак ако можеш да ми го дадеш за бъдещо ползване

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеци по-късно...

Симо е мн. добър майстор,аз съм мн. доволен от него.Каквото е пипнал, го е направил като хората.А и Ники работи с него ма не винаги е там и той си разбира материала  !Препоръчвам ги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
Дали мога да закарам на бай Симо за преглед Фелиция дизелче преди да го купя? Ще ми обърне ли внимание?

 

ако случайно не ти обърне внимание (което е малко вероятно) обади ми се и ще дойда за минути - работя наблизо и някак си винаги успявам да му привлека вниманието на тоя майстор Симо :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Личното ми мнение е че Симо разбира от двигатели и ти предимно от бензинови и то без 1,6мпи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеци по-късно...

Супер доволен съм от Бай Симо!!! Не съм срещал по-голям спец по старите шкоди. Съживи моята 120-ка и в момента мърк като котенце. Имаше доста работа по ходовата част, но като цяло колата не е карана и юркана много и сега всичко си е наред. Разбира се остават да се правят още нща, но основното по ходовата част Симо си го направи като смени сегменти, видя всичко по мотора. Бях закъсал с колата на една безиностанция около Борово и човекът дойде чак от зоопарка с неговата кола да ми помогне да запаля, защото имаше някакви течове и не можах напълно да се оправя сам. Много съм му благодарен и ще ходя само при него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Последният пост е от преди доста време и затова сикам да попитам:

Работи ли още на същото място майстор Симо и може ли някой да приложи линк към карта и актуален телефон ако има?

 

С неволите си няма да ви занимавам, ама Feliciica-ta въпреки сериозна инвестиция в нея още капризничи и със закъснение взех решението да я закарам на човек, който се занимава само със Шкодички. От Дървеница съм и май зоопарка ми е най-удобния вариант.

Всички мнения и препоръки добре дошли :-).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още си е там. Намира се близо до централния вход на Зоопарка. Няма как да сбъркаш мястото - наоколо е пълно със стари Шкоди. Имай предвид, че там са два сервиза един до друг. Този на Симо е в посока входа на Зоопарка.

 

Аз имам този номер: 0888446723.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От "Симеоновско шосе" завиваш към входа на зоологичекста градина - ако идваш от гара "Пионер" се пада точно преди следващия светофар, в дясно. Караш все напред, на Т-образното завиваш на дясно и след стотина метра от ляво ще видиш сервиза - представлява гараж с дворче пред него. Срещу сервиза обикновено има паркирани Шкоди. Веднага след Симо има втори сервиз, той не те интересува, както каза колежката по-горе. Човека е кадърен. Вярно, понякога допуска грешки (при мен не е), но пък кой от нас е безгрешен smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пръв тъп отидох при Симо – приятен, спокоен човек. Сума ти народ преди него се мая над гаснещтата Фела, човекът за час отстрани проблема. Каза какво трябва да и пипне, като посъбера парици, за да няма бъдещи проблеми. Работата свършена, приказката върви, не взема скъпо. Браво на Симо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Този сервиз съществува ли още ?

Днес обиколих три пъти около склада за строителни матеряли и никъде не видях сервиз с дворче отпред. (Има само две автокъщи)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Не само, че още съществува ами даже си има вече и плексигласов навес над дворчето :) Прочети внимателно поста на Mishelle, сервиза не е на самото Симеоновско шосе, а още преди автокъщите трябва да свиеш вдясно към входа на зоопарка.

От "Симеоновско шосе" завиваш към входа на зоологичекста градина - ако идваш от гара "Пионер" се пада точно преди следващия светофар, в дясно. Караш все напред, на Т-образното завиваш на дясно и след стотина метра от ляво ще видиш сервиза - представлява гараж с дворче пред него. Срещу сервиза обикновено има паркирани Шкоди.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.