Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ГРАЖДАНСКА ОТГОВОРНОСТ 2005Г ! Сключете задължителната си ГР


Guest ЗАСТРАХОВАТЕЛ

Recommended Posts

Guest ЗАСТРАХОВАТЕЛ

ГРАЖДАНСКА ОТГОВОРНОСТ 2005Г ! Сключете задължителната си ГРАЖДАНСКА ОТГОВОРНОСТ за 2005г. при нас и получавате талон за 30лв бензин или 15 лв. отстъпка! Телефон за връзка GSM:0887963164;02/ 210097 ДЕНОНОЩНО! до 1880куб-95лв 1800-2500куб-129лв над2500куб-279лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напиши поне кой застраховател представляваш за да могат да се ориентират хората поне.

Ако някой от клуба сметне това за реклама ще изтрия мнението но т.к не съм се сблъсквал с подобна ситуация преди за сега го оставям на мястото му докато не се появят възражения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕвроИнс е май - ама, 'що не е написано незнам...Ама си е тъпо да си пра'иш така рекламка - аз кат' застраховам също...

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези от Евроинс за баси мошенниците...Днес ми попадна тяхна рекламна брошура за ГО, където пише, че получаваш бонус Каско. Пише, че най-евтината премия за Каско е 300 лв.??? И как го сметнаха, че не ми стана ясно? И на всичкото отгоре споменават, че каското, което предлагат към ГО е за щети до 1000 лв. На какъв принцип ще ги смятат тез щети, защото ако застраховам кола на стойност до 1500 лв. по Шваке туй ще ме устройва, ама ако застраховам кола за 20 000 лв....тез 1000 няма да ми стигнат само за бронята и фара... Идеята им не е лоша, но е некадърно представена и недообмислена...Освен това по всичко личи, че здраво пренебрегват соц. возилата... :shock:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Т.к аз тия дни си направих гражданската и в последствие установих че се прекарах с 7 кинта дано тия разценки да ви помогнат :-))

 

Така:

 

Последната оферта която чух от "Български Имоти" за нашите коли е 92 лв. + казаха че имало някаква доброволна застраховка 5 лв. за бонуси нещо споменаха но аз не чух какви са :-))

 

Последната оферта която чух от "Левски Спартак" за нашите коли е 95 лв. + това давали бонус талонче за 30 лв. бензин от ТЕМПО (споделено от колега)

 

Последната оферта на "ДЗИ" за нашите коли е 99 лв. + минимално ниво 101 първо ниво + дават талон за годишен преглед и 20% отстъпка ако трябва да те тегли първа помощ.

 

Аз лично застраховах в ДЗИ оня ден :-)) успех :-))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

УВАЖАЕМИ КЛИЕНТИ, НОВАТА ОФЕРТАТА ЗА Г.О. Е --ЗА СКЛЮЧЕНА ПОЛИЦА НА ЗК ЛЕВСКИ СПАРТАК АД. Г.О ПРИ МЕН ПОЛУЧАВАТЕ 15 ЛВ ОТСТЪПКА ОТ ТАРИФАТА . В ГРУПА ОТ НАД 20 КОЛИ -20 ЛВ ОТСТЪПКА ОТ ТАРИФАТА И В ДВАТА СЛУЧАЯ СЕ ПИШЕ НОРМАЛНАТА СУМА В ПОЛИЦАТА . ДО 1800 КБ ПИШЕ СЕ 95 ЛВ ПЛАЩАТЕ 80ЛВ .1801 ДО 2500 КБ- ПИШЕ СЕ 129 ЛВ ПЛАЩА СЕ 105ЛВ .НАД 2500КБ ПИШЕ СЕ 279 ЛВ ПЛАЩА 250 ЛВ ...ТЕЛ:0887963164....02 /210097.ДЕНОНОЩНО И НА МЯСТО ПРИ КЛИЕНТА!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво предлага пък евроинс: до 1800 kb-икономично ниво 99.99лв ...задължително до 1800кб-114лв .до 1800кб-доброволно със включено каско 139лв .и това е само до 1800 кб ПРИ ТОВА КРИЯТ ИКОНОМИЧНАТА ТАРИФА[usmihvam se].каското им покрива щети до 1000 лв и то само ако шофьора е виновен за катастрофата и има г.о. в евроинс .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.