Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Малко FUN !


Griffin

Recommended Posts

а защо няма нищо за любимата ни марка?

ето някой предложения:

(1) - Днес си монтирах нагревател на задното стъкло - за да не ми е студено на ръцете сутрин докато я бутам да запали!

или пък:

(2) - Вчера си купих чисто нова Шкода от Мототехника... днес започвам да правя от нея кола! :lol:

 

(1 - по материали от английските форуми, 2 - по действителен случай от времето, когато колите се купуваха от Мототехника)

 

P. S. ето и нещо специално за маниаците-рапидаджии:

- какво му минава през главата на Рапидаджията, когато се удари челно със 153 км/ч. (това е макс. скорост на Рапида по каталог) в крайпътно дърво? Отговор: 'Задният спойлер!'

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol:

Да не забравяме класиката ;-)

 

(3) Снощи са ми откраднали двигателя!! Днес мисля да си монтирам резервния. Забравили са ми един такъв в багажника отзад.

 

(4) Руснаци се пулят пред "западното" чудо - новия модел на Шкода. ;) Накрая един се завира под колата -- "Не можно быть, не можно быть. Кардана - нет!!! "

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- С какво Шкода 105/120 превъзхожда двугърбата камила?

Събира повече вода в охладителната си система! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Тази тема не я бах отваря до сега....лелеееее

направо се побарках от смях :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol:

"Не можетьо быть, не можеть быть. Кардана - нет!!! "

 

Муахаха! :lol:

 

Кефят ме тия руснаци! :) :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хе хе хе хе-много яко-тои колегата NASH беше писал такива.Имаше едно-мисля че за Ренде беше-Има ли живот извън сервиза!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.