Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да попитам и за фаровете на 120-ката :)


Lipi

Recommended Posts

Могат ли да се разглобяват, всъщност може ли да се махне стъклото за да се почистят отвътре?Защото ми се струва че моите за залепени и ако ги сваля после няма да мога да ги събера, а пък и като надигна леко стъклото с ответрка,пластмасата почва да пука :D и май ще се потроши.Някой пробвал ли е отварянето или да търся да си купя друг фар?

 

Да питам и за рефлекторите, някъде във Варна знаете ли да ги възстановяват(никелират) ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прости наври едно парцалче вътре и с дървена клечка почни да го ръркаш по стаклото и ако отражателя ти не е почнал да ръждясва и отражателя може да пробваш да изчистиш :-))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да смениш фара ако ти е заминал рефлектора мисля че няма да може да го поправиш или поне няма да е задоволителен резултата де :-)). Някой колега мисля в Дир-а беше пуснал обява че продава фарове за по 35 лв бройка :-)).

Другия вариант е на старо но трябва да си го огледаш да не е почнал да се лющи че пак става кофти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви фарове ти трябват? Кръгли, овални или правоъгълни? Аз имам излишни кръгли. Сигурно ще се разберем ако ти трябват такива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.