Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дайте акъл за спортен ауспух!


BOZZZI

Recommended Posts

Скъпи колеги,

 

Обръщам се с молба към всички, а най-вече към по-запознатите с тунинг-въпросите. Тъй като Фелицията ми е останала почти без тръби и гърнета, искам за първа пролет да я зарадвам (пък и себе си;) с една нова гарнитурка, но се замислих дали да не се бръкна и да взема едно спортно гърненце. Кажете намират ли се за Фелиция 1996 и какви парички обаждат!

 

Хайде мерси предварително и ще почерпя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото съм запознат, спортните гърнета са според кубатурата на двигателя. Има и специлани, които са за определини модели, но те са за цялата изпускателна система 8).

За цената...до 100лв можеш да си намериш, ако говориш само последното гърне, естествено :D :wink: .

Тук можеш да се ореантираш какво търсиш>>>http://www.supersprint.com/homeuk.htm :D :wink:

Успех!!! :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземаш 2 пожарогасителя от по кило или от по 2 кила не се се6там точно, и ги заваряваш на 2-те тръби които влизат в момента в гърнето ти за всяка тръба по един пожарогасител :-)), и от страната на вентила на пожарогасителите изкарваш по една тръба назад :-)), така се получава двуцевка :-)).

Моето лично мнение е че не е готино така но всеки решава сам за себе си :-)), аз предпочитам тишината :-))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BOZZZI наистина гърнетата са според кубатурата, но ако искаш да ти се чува колата просто слаташ прави тръби и гърне и ще си кото излитащ самолет :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.