Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Предни амортисьори?


kolev123

Recommended Posts

Абе, пичове, решил съм да сменям предните амортисьори, че горките хич ги няма, ама не знам какви да си купя?

Някой може ли да ме посъветва- оригинални или някакви маркови? Ако можете да ме ориентирате и за цените горе долу?

Става въпрос за 120 L 85г.!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си оригинални чешки и си свиркай! На цената на един марков ще си вземеш комплект чешки. А е добре да смениш и двата. Мисля, че бяха 40 - 50 лева, двата. Провери на 02 9463188. Това е магазина до Сточна гара.

А ситурен ли си, че са за смяна. Омаслени ли са? Осешта ли се нестабилност при дупки?

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не бих казал, че е нестабилна колата, но десния е изпуснал със сигурност, понеже като мина през дупки клопа здраво!

А не съм ги поглеждал дали са омаслевени. Аз мислех, че са по-скъпи дори и оригиналните, така че мисля да ги сменя и двата!

Мерси за инфото, мисля да проверя първо в магазина на Симеоновско шосе, понеже живея в студ. град и ми е по-близо! :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е задължително да "клопа" от амортесьора.

 

Аз преди 5 години ги сменях и четирите и сложих Monroe за 35лв/бр но сега нещата и цените сигурно са различни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 години по-късно...
имам един оригинален 34 лева ,ако те инт. обади се на 0898492028

 

Айде сега да видим датата на последния пост в темата: Posted: 01 Mar 2005 5:30 pm Дали за 4 години човека си е решил проблема :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам един оригинален 34 лева ,ако те инт. обади се на 0898492028

 

Айде сега да видим датата на последния пост в темата: Posted: 01 Mar 2005 5:30 pm Дали за 4 години човека си е решил проблема :-k

smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.