Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

1-но Въпрос4е


Cosworth-sierra

Recommended Posts

хе хе хе :lol: 100С,лудница!

ми много добре ще и дойде един фаворитов/форманов мотор :wink:

дай снимки на 100С-ката,много ме кефат тези колици! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карал съм с Двигател от Шкода 105 - като ракета е на светофарите :)

Ако се сложи от 120-ка направо ще прелита ниско сигурно. Купето е много леко.

Оригиналният двигател е с 4 сегмента и кара по много, ако не е прегряван./което обаче се случва за съжаление, след определени километри - нов двигател с охлаждането проблем няма, но стар../

Страхотни колици наистина. Единствен недостатък беше леката предница /духа те вятъра на магистралата/ и както каза Griffin - разположеният отпред резервоар, който на фона на изгнила вече предница е доста кофти и опасно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

що не й изпраскате едно моторче от posche например? поне концепцията е сходна. за да затежиш предницата може да сложите една широка резервна гума в багажника

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично на връщане от Варна изпробвах и друг вариант - още един мотор сложен отпред в багажника... а сега ако някой измисли и как да се направи тоз мотор да извършва и полезна работа по задвижването на колата, защото иначе по баирите тия екстрени 100 килца отпред си казват "тежката" дума :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

ако имаш газ можеш да сложиш газовата бутилка отпред (мойта я сложих там ) вече нямам проблеми с леката предница

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Da i moita e tam , 60 l sigurnoe kym 30 kila prazna :)

Niama letene ve4e daje ot 120 nagore :)

A i ne ripa tolkowa po swetofarite kato zadade6 !!! :)

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Аз някаде бях писъл как сме балансирали предницата още с предишния собственик с 2 съндъка с инструменти и 2 каси шуменско :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: върщи работа разлика се усети на връщане когато касите бяха празни. :D:D:D а сегяа сериозно на въпроса на колегата личното ми мнение че двигател от 120ка ще свърши добра работа а пък като цяло ако е мераклия по нататак може да го разработи успех в начинанието :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двигател от 105, 120 със сигурност става.

Чувал съм за ладов, но с разни фланци и сие. Много играчка, а и не знам как точно се узаконява в Технотест...

Що се отнася до леката предница - доста по-добре е от 120, например. Нека не забравяме че все пак резервоара на 100S е отпред (за разлика от 105,120...)

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.