Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За Арабите и тяхното каране


///M Power

Recommended Posts

незнам дали арабите са най-добрите шофьори на света ,ама със сигурност са най-лудите.Доказателството е във филмчетата на линка:

http://free.datacom.bg/browse/mpower/Arabi/

 

:shock: :shock:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ле ле, тия цигани са луди бе??? Карат добре ама сигурно са избили 100 човека докато ги снимат тези филмчета. Може това да са някакви курсове за талибани-камикадзета :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе само да питам, не съм теглил филмчето, това да не са едни арабски дрифтове с едни бели Hyundai Sonata, движещи се със скорости от сорта на 160-170 км/ч. Щото ако е тва е мноо лудо, а ако не е - кажете да го дръпна и аз :roll: :wink: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те са 10 филмчета и едното от тях е това за което питаш. Другите фимлмчета са подобни има с разни коли Тоyota и някакжи други които не ги знам, а едното филмче е само с катастрофи докато правят дрифтовете и има доста коли които се бласкат в публиката.Всичките са 40МБ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ге :!:

Баси арабите :shock:

та тези са ЛУДИ!

и зрителите и те са напално откачени :shock: ,да си паркират колите точно до.......отсечката на която ги вартят колите :!: :shock: :shock:

ПЪЛНИ ХАХОВЦИ :!: :!: :!: :shock:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз свалих само 2 филмчета,и днес ми дава "Service Unavailable" :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, да и да !!! Аз имам лудите дрифтове и катастрофите. Надрисках са кат ги гледах за сефте, МНОГО са яки и тез Sonati за нищо ги нямат психопатите ве...

Апък някой ако може да ми каже на кой е и как се казва песничката от това клипче с белите Hyundai-и, дето опъват ръчни в пустинята там ( Arabi 6 ), ше имам да го черпя много кат го видя :lol::lol: :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мммм

майсторски карат тези талибанчета,но много опасно!

имат готини коли и слушат здрава музика(някои парчета само :lol: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.