Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

100S и 1000MB в едно!!!


MARVI

Recommended Posts

Виждали ли сте такова нещо?Е ние имаме такава.1000МБ,направена като 100С и с двигател на Лада 2105 :shock: .Страхотна кола,на магистралата държи 160 км/ч,много стабилна кола,със спойлери,отпред и отзад,ниска и много симпатична :D .За съжаление малко ни я поокрадоха една вечер :cry: Но след като я пооправим ще ви дам снимки.Просто не мога да се разделя с нея :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще ви дам снимки на 100С и на нашата,за да видите.Ако се интересувате де!

 

Не съм я виждал май... откъде си? Всъщност съм виждал една синя 1000МБ в София, направена отпред с прибиращи се фарове, има и една тунингована 100С червена, но само оптичен тунинг...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз видях в едно село бяла Skoda 1000MB, но с преднца и задница от 100S (видях я от кола, докато пътувах, обаче си мисля, че така беше, два пъти минавах от там).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз видях в едно село бяла Skoda 1000MB, но с преднца и задница от 100S (видях я от кола, докато пътувах, обаче си мисля, че така беше, два пъти минавах от там).

 

A в кое село я видя,защото нашата шкода също е бяла с пердница и задница от 100С и е на двора на една къща,а самата къща е до пътя.Селото се казва Злати Войвода,Сливенски окръг,а аз съм от Сливен,а пък сега живея в Бургас,когато ходя на село ще я снимам и ще ви дам снимки :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами MARVI сигурно съм видял твойта кола и зрението не ме е излъгало. Не знам как се казва селото, не видях, но минах от там на път за рали България. Преспахме в Сливенски минерални бани (нали то беше след Сливен), и малко след тях беше въпросният шкодак. В пъвия момент се шашнах - бях сигурен, че е 100S-ка, обаче бях сигурен, че и задното стъкло е на 1000MB... На връщане я видях по - добре, имате си спойлер, а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E,aми ти си видял,точно нашата шкода.Селото ни е точно след Сливенските минерални бани,където си спал и ти.Аз ви казах,че има разлики,а за спойлерите тя си има отпред и отзад.Е поне хареса ли ти.Защото с баща ми смятаме да я пооправим,да си я пребоядисаме,да и сложим джанти глупости,спойлери и като порасна,щото аз сега съм на 13,като стана на 18,шкодака да си е за мене.И ще е доста яко да видиш някоя кола от 60-70 ,реставрирана,направена,натруфена,ммммм ще стане много яка.Пък и колко може да и вземем.Това са си три коли в една.Ладов двигател и колата с купе на 1000МБ И 100С.Само ми кажете една ориентировъчна цена,не че ще я продаваме де :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами както писах, аз я видях от движеща се кола. На връщане от ралито само намалихме (нали не бях сигурен какво точно съм видял...). За продаване според мен няма смисъл - ще ви дадат едни пари, които няма да разберете къде са изхарчени после. А за тунинга аз лично не съм голям фен, ама тя така и така вече е барната - давайте смело. В нета има мноо яко направени 100S-ки.

Успех и пусни снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Много интересно :lol:

направо си е уникат. Хайде прави снимките.

 

Май трябва да измислим нещо за наше си хранилище за снимки и други материали - ако стане ще напиша :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеци по-късно...

ето снимки на въпросната кола:

http://media.snimka.bg/5392/017039417-big.jpg

http://media.snimka.bg/5392/017039419-big.jpg

http://media.snimka.bg/5392/017039421-big.jpg

не са особено добри ама това е. MARVI да ме прощава, че ги пускам вместо него, ама той не е влизал във форума близо година...

отпред не можах да снимам, защото бялото магаре до оградата нещо не ме хареса :?, но то няма нищо особено отпред - само една пластмасова броня от японка. впечатление ми направи задният капак - изглежда 100-есков, но е с външите панти на МВ-то. не знам защо са я "тунинговали" така тази кола, но нещо май не ми допада...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би вече знаете, че съм болен на тема 1000МВ :lol: .Е, тази МВ нещо не ми допада, всъщност изобщо не ми харесва... :( Не ми се връзва комбинацията 100 С + 1000МВ, иначе може колата да е в перфектно техническо състояние,ама ни мъ радва.

 

П.П. Май за пръв път казвам, че МВ не ми харесва :P .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам обяснение - колата е търкаляна през покрив и са имали под ръка таван от 1000МБ - съшия е случая с оная черна 110Р с предница от МБ, но там се е получило по-добре... между другото последните модификации на 1000МБ са с таван като на 100С, или поне задното стъкло е такова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам обяснение - колата е търкаляна през покрив и са имали под ръка таван от 1000МБ - съшия е случая с оная черна 110Р с предница от МБ, но там се е получило по-добре... между другото последните модификации на 1000МБ са с таван като на 100С, или поне задното стъкло е такова.

 

Само задното стъкло и колонките :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и таванът е същият, и стъклата, и вратите са взаимозаменяеми: http://skoda-mb.prekladys.com/images/721-MB69.jpg

http://digilander.libero.it/cuoccimix/skoda100.jpg

общо взето 100 S си е един вид фейслифт на МВ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и таванът е същият, и стъклата, и вратите са взаимозаменяеми: http://skoda-mb.prekladys.com/images/721-MB69.jpg

http://digilander.libero.it/cuoccimix/skoda100.jpg

общо взето 100 S си е един вид фейслифт на МВ

 

има обаче разлика в дръжките на вратите :smt016

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е снимана отпред, иначе:

 

1) Задната маска е на 100S

2) Задния капак е на 1000MB

3) Задните врати са на 1000MB, така като гледам и предните. Имайте предвид, че първите 100S са с такива дръжки (познат караше такава)

4) Задния прозоре е 1000MB

5) Тавана е на 1000MB

6) Доколкото въждам от снимката таблото е черно. На нащо 1000MB беше бяло. Гога, как е при теб? На 100S е черно или бяло (много рядко съм виждал но имам познат който е с такова).

 

Ми толкова мога да видя от снимките. Май преобладва 1000MB :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен самия щит с уредите и кожужа около щангата на волана е чевен, а всичко останало е бяло.При Де Лукс всичко е бяло. :) А само черно не съм виждал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.