Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

100S и 1000MB в едно!!!


MARVI

Recommended Posts

Малко офф топик, Тодоре, как си си изчитил така добре тавана колега?Аз какво ли не опитвах и продължава да сивее тапицерията? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бих се зарадвал на някой съвет за тавана, че и моя е много зле. Не е сив,ами направо черен :evil: :evil: :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това до бОбината е реле-регулатор от жигула. Собственика преди мен беше слагал жигулов алтернатор, който в последствие аз смених със шкодов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1) Задната маска е на 100S

2) Задния капак е на 1000MB

3) Задните врати са на 1000MB, така като гледам и предните. Имайте предвид, че първите 100S са с такива дръжки (познат караше такава)

4) Задния прозоре е 1000MB

5) Тавана е на 1000MB

6) Доколкото въждам от снимката таблото е черно. На нащо 1000MB беше бяло. Гога, как е при теб? На 100S е черно или бяло (много рядко съм виждал но имам познат който е с такова).

2. задният капак е 100 S, но са му оставили външните панти - на МВ-то капака има гръбнак

3. за дръжките не си много прав - както отбеляза krankenstein малко по - горе - различни са, даже нищо общо нямат с тези на първите ески

4. / 5. няма как инъче - тук става дума за МВ с калници от 100 S

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...

Здравейте :D Тази вечер случайно попаднах на тази тема, която пуснах преди 5 години и ми беше доста интересно да се върна малко назад във времето :lol: Искам да питам rsk ако все още посещава този форум дали пази снимките, които е пуснал преди .. 4 години, за да видя в какво състояние е била колата тогава :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.