Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

новата Octavia [color=green]R[/color][color=red]S[/color]


Recommended Posts

  • Отговори 51
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Redline__

    7

  • Върлия Skodar

    7

  • Maniac

    6

  • DRV

    5

Най-много писали в темата

Е*ахти ПРОТИВНАТА предна броня thumb_down.gifpuke.gif, че тя обикновената Octavia e с по-яка предница... Тез как може да направят такъв уродлив дизайн ве, да не са пили ........ wall.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж, задната броня малко ми простее -

http://www.skoda-auto.com/cze/model/new ... papers.htm

днес във варна видях нова octavia, сребриста със спортния пакет - брони, прагове...

става

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда тя е със пакет, който трябваше да е RS, и не знам защо са сменили предната броня - много настъпана ми е една такава, с тез малките кръгли халогени... :x , и като цяло създава илюзията, че бронята е много високо от земята, апък задната броня на мен ми е много стилна и добре завършва задницата, с тия вградените светлоотразители, много яко :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
Е*ахти ПРОТИВНАТА предна броня thumb_down.gifpuke.gif, че тя обикновената Octavia e с по-яка предница... Тез как може да направят такъв уродлив дизайн ве, да не са пили ........ wall.gif

Колега какви са тези исказвания,като ти гледам подписа незнам кой е пил газ? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, хайде не започвай с влизането във форума със зяждане :) Тук се зачитат всички мнения, стига да имат смисъл. Щом на човека му се вижда настъпана колата, значи такова е неговото мнение, в което не виждам нищо лошо :) И нека не се захващаме с подписите, сниковете и т.н. - тъпо е :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе някой да ми даде една такава, па нека е настъпана. не ме притеснява. това прилича на опеларите като седнат да плюят голфовете или като си сложат от тъпите картинки дето едно човече пикае на някаква марка кола. Аз и един голф бих карал ама няма. та иначе и шкодичката върви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да наистина във Варна има такава Октавия както казва гостът! Лично при мен я поръчваха! Собственика се казва Кристиян, Наистина е сребриста и на живо не изглежда никак зле тази октавия! Фрашкана е с екстри е най-важното е 1+1 места! Предната броня не чак толкова лоша, почти същата като обикновенната само дето отвора на решетката е по голям и халогените са кръгли. И на живо задната броня никак не простее много е яка, просто на снимка не могат да се уловят така добре формите!

Абе Шкода си е Шкода

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как може 200 коня двигател да гори 4.9???? Явно технологиите доста напред отиват :shock:

Искам и аз такъв! :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е*ахти ПРОТИВНАТА предна броня thumb_down.gifpuke.gif, че тя обикновената Octavia e с по-яка предница... Тез как може да направят такъв уродлив дизайн ве, да не са пили ........ wall.gif

Колега какви са тези исказвания,като ти гледам подписа незнам кой е пил газ? :roll:

 

Ей пръчка, не та знам върл Шкодар ли си, кат гледам ква кола си си купил май трябва да си Върлия Фолксвагенджия, а ако съдя по тфа кво приказваш си Върлия Хюмнар, ама ако искаш ела очи в очи да видим кой колко гас е изпил! Пък после ако си във състояние, ше видим ко ща праим. stupid.gif

 

P.S.: и Върлия Skodar ща помоля повече да не засягаш с "оригиналните" си коментари или личните си проблеми моята персона или моята собственост, щото вече има случеи на такива разбирачи кат тебе по съборите да им свият сърмите. Недей знай много, като са видим, тогава приказвай ве лек! Щото кат ти гледам снимките на колата в къф гълъбарник си ги праел, 100% си от някое селце, я Сунгурларе, я Долен чифлик, в провинцията и ся ти е мноооого гордо и си най-големия на къра сред селските момци с новата октавия и селските парчета са твои, нали :roll: .И още нещо щи кажа, че явно голям фен на Skoda са драскаш , ти си никой, нали са сещаш, щото хиляди други в България имат същата кола като твоята, къде ти е манията, много ли си върл със заводската колица.Нищо не знайш ти, нищо, не са та спирали случайни хора на пътя, да ти праят евала за колата, нали, че са отличава с нещо от другите "Върли" автомобили в ежедневния трафик, никой не обръща главата като минеш покрай тълпата през центъра на града, нали, никой не ти посочва с пръст колата и да казва, "ей за тая ве, за тая Skoda ти говорих...". Нищо не си изпитал от истинския смисъл на думата Върл, мойто момче.Да дадеш толкова пари за да си никой, не е кирия, послушай ма :lol:, Тука има хора дето такива коли са имали, и са карали, дето ти ги гледаш само в "По света и у нас", и пак Skoda карат, щото Старата любов ръжда не хваща, а ти с твоя Мършарник можеш само да им напърдиш мамула, лекинко. Жив и здрав да си, карай си я безаварийно, но ти си просто един Върл собственик, с върла заводска Octavia, и си живейш в некакъв си твой, върл, свят, и са самонадъхваш, тва е....

И само да спомена, за "Администрацията" на форума, че ако ми изтриете мнението, ше ви хакна форум-а и няма да има каде да си чешите езиците, и решаваме проблема.

 

 

f_ck_you.giff_ck_you.giff_ck_you.gifFuck you, Varna RulzZz f_ck_you.giff_ck_you.giff_ck_you.gifdance.gifdance.gifdance.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не ми завиждай сега де,колата си я карам главно в София,верно че това е най-голямото село,ама все пак....А този гълъбарник е на мои роднини в едно малко балканско селце за което не вярвам да си чувал.

Относно хората които се обръщат...?Аз не искам хората да се обръщат зад колата ми.Ако исках щях да си купя нещо втора употреба за много по-малко пари.Зад твоята кола обръщат ли се?

И хайде по-кротко и стига заплахи не сме 5ти клас.Или може би ти си???

p.s Стига сме се дъвкали,че ще заключат темата. :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зад моята се обръщат, повярвай ми! Че не съм 5ти клас, не съм, и в това бъди сигурен, а също и че няма да заключат темата ... Не ти завиждам, в това пък трябва да си 200% убеден, защото по мое желание карам Favorit! Май май ти ми завиждаш, че на 18 имам една от колите на Варна която всеки, който се интересува малко или много от спортни автомобили, знае! Няма значение, повече не смятам да коментирам, просто тва исках да ти кажа, че във форум-а може и да си върл, спор няма, вчера си купи колата, неска са регистрира и вече оплюваш на хората от форум-а.

Та ти защо се регистрира тук изобщо, май няма на кого да се похвалиш, че си си купил нова Skoda и реши, че тука е мястото да избиваш комплекси май, а? Ако не си наясно всеки от тук регистриралите се може да отвори каталога на Skoda Octavia или www.skoda-auto.com и да види твойта кола, няма да има разлика нали?????? Ние като не сме от софия, не сме виждали такава, тъй ли? Хах! Ама на българина тва му е в манталитета, спокойно, всичко е в рамките на нормалното, като си купи нещо ново и скъпо и да се похвали на възможно най-много хора, не та знам колко годишен си, ама тия детските работи, с купуването на чисто нова кола аз съм ги изживял преди години, тъкмо към 5ти клас някаде беше, явно си нямал пълноценно детство, знам ли? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Престанете, щото шъ въ напляскам и двамата! Redline - както си ми братовчед получаваш жълт картон! Другия не го познавам, като се видим ще му го вдигна персонално!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:shock: :shock: :shock:

Е такова нещо в тоя форум...

Абе аз списвам и по майчински форуми - демек женска аудитория, осарник...ама такова чудо нема....

Спрете се

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

все едно е спор между две 15 годишни момичета! Единя казва бронията е гадна, а другия понеже има такава кола и първия бил пил газ :?:

като някой ми каже на мен, че ми е грозна колата няма внимание да му обърна-на мен си ми харесва нали си е моя!

 

СПРЕТЕ!!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам кой избива комплекси :lol: Favorit-а ти е спортна кола така ли?Като дойда към варна трябва да пробваме мойта тъпа шкода и спортната ти кола на някоя отсечка,а може и ти да имаш път към шопско.Това ,че си я 'поокрасил' в Golf style не я прави спортна бате...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зад моята се обръщат, повярвай ми! Че не съм 5ти клас, не съм, и в това бъди сигурен, а също и че няма да заключат темата ... Не ти завиждам, в това пък трябва да си 200% убеден, защото по мое желание карам Favorit! Май май ти ми завиждаш, че на 18 имам една от колите на Варна която всеки, който се интересува малко или много от спортни автомобили, знае! Няма значение, повече не смятам да коментирам, просто тва исках да ти кажа, че във форум-а може и да си върл, спор няма, вчера си купи колата, неска са регистрира и вече оплюваш на хората от форум-а.

Та ти защо се регистрира тук изобщо, май няма на кого да се похвалиш, че си си купил нова Skoda и реши, че тука е мястото да избиваш комплекси май, а? Ако не си наясно всеки от тук регистриралите се може да отвори каталога на Skoda Octavia или www.skoda-auto.com и да види твойта кола, няма да има разлика нали?????? Ние като не сме от софия, не сме виждали такава, тъй ли? Хах! Ама на българина тва му е в манталитета, спокойно, всичко е в рамките на нормалното, като си купи нещо ново и скъпо и да се похвали на възможно най-много хора, не та знам колко годишен си, ама тия детските работи, с купуването на чисто нова кола аз съм ги изживял преди години, тъкмо към 5ти клас някаде беше, явно си нямал пълноценно детство, знам ли? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам кой избива комплекси :lol: Favorit-а ти е спортна кола така ли?Като дойда към варна трябва да пробваме мойта тъпа шкода и спортната ти кола на някоя отсечка,а може и ти да имаш път към шопско.Това ,че си я 'поокрасил' в Golf style не я прави спортна бате...

1во Виж какво мой кат сложиш на твойта колиба двигател 1.3 дето да бие на Redline__ фава аз лично ще ти стисна раката!

2ро Относно спортните коли във Варна двамата с Redline__ вярвай ми бая наясно сме,веднага кат си толкоз ербап щи намеря нещо в класа ти само са обади кат дойдеш! Даже ще е пак шкода ако искаш ама не като твойта сас щампи VW....

3то май наистина си пил нещо високо октаново щото ако ми покажеш нещо по фава на Redline__ дето да е както казваш ти "Golf style" пак ще ти стисна раката!

И 4то мисля че ще ти е по гот ако направищ нещо сам, да го измислиш сам и да го осъществиш а не да си го купиш на готово !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.