Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

yeti II


rsk

Recommended Posts

Да си кажа честно, на снимката не ме кефи много, но може на живо да изглежда по-добре. Може би не е фотогенично :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога ли ще ги качат на линията.

И дали няма да им измислят някаква хубава цена > Land rover ;)) примерно ;))

Иначе - и намене "версия I" ми харесваше повече на снимка.

То и никакво по-сериозно инфо няма за тях още - само снимчици ;)

Но -дано ги пуснат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера прочетох че този концепт го покзават на изложението във франкфурт. Покрива е от две части - мека и твърда. Като се махне меката част става пикап и задните стъкла се прибират там дето иначе има врата :) . Като се махне и твърдата става кабрио, твърдата част се пробира на специално място в багажника.

Не знам дали ще го произведат или просто ще вземат идеи за слдващата фабия. :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля че ще произведат yeti II колкото произведоха yeti I. няма да го видим в движение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен ще го пуснат. реакциите при показването на yeti I били доста "ОХАААА", сега подготвят публиката и с yeti cabrio. мисля да се обадя в завода и да им кажа да го пускат в серийно производство за пролетния ни събор :D

 

пък и ако пуснат нещо като Z4 coupe...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А спомняте ли си като направиха Шкода-Ван и после от VAG обявиха - О, ние сме се объркали - това трябваше да го направят Сеат - не не не може Шкода. Дано и този път не измислят някоя щуротия...

Това беше показателно, че е Шкода, Сеат, VW- все тая... :( А пък на мене ми се иска това Yeti да е с нещо по-различно. Ще видим, като и ако излязат някакви технически данни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Току що гледах репортаж ot Франкфурт в "Живот на скорост". Имаше и за щанда на Skoda. Показали са само Октавия РС - 2 броя (едното комби) и въпросното Йети 2. Добре изглежда - изчистено и практично. Коментатора заяви, че най-вероятно щяли да го пуснат в производство. А дано!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Skoda to launch production of new Roomster model in early 2006

 

The Czech car maker Skoda will invest more than 100 million euros (129 million dollars) into its Kvasiny plant for the launch of its new Roomster model next year, the company's board chairman said on Thursday. The company, part of the Volkswagen group, intends to launch production of the vehicle early next year and the car will go on sale in the second half of 2006. The expanded facility will create another 2,000 jobs at the plant in Kvasiny, east Bohemia. It currently employs more than 1,200 people. The plant already manufactures Skoda's top-of-the-range Superb vehicle.

 

С една дума - пускат roomster в производство в началото на 2006-та. Четох, че и yeti го качват на конвейра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.