Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за шлайф на колянов вал


Krankenstein

Recommended Posts

Търся къде да ми шлайфат коляновия вал (биелните лагери) на 3-ти ремонт. Бях го възложил на едно приятелче, той ходил на 2 места (едното беше на Захарна фабрика, другото не помня вече къде) но и на 2-те му казали, че шлайфат шкодовите валове само до 2-ри ремонт :( Помагайте...!

 

PS. Ако се чудите що искам да ги шлайфам биелните на 3-ти? Ами защото единия е шлайфан на 3-ти ремонт, останалите 2 са на 1-ви (така го взех вала) а се оказва, че трябва да са еднакви всичките...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ухаа!

някой ми беше разправял, че е правил подобна гимнастика, но не мога да се сетя дали не беше в русе.

искаш ли да се напъна и да се сетя, върши ли работа ако е в русе или варна (по - скоро в русе да е)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че имам на тавана готов шлайфан на І-ви ремонт вал, намазан и усукан в найлон! Ако ти се дават за него 50 лв мога да го потърся!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, вече реших проблема - шлайфаха ми 3-те шиийки в Княжево за общо 18 лв... но ще го имам предвид - все пак спортна кола е, може и да скъса вала :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ще ти демонстрирам на следващото рали Нептун, Роска ;) :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt103 ммммм не ща митак, няма да го преживея. вдигна ми адреналина на оная тясната отсечка след балчик поне за две ралита напред:smt041

накрая бях crazy navigator :smt096

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.