Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Монтаж на централно заключване


niko

Recommended Posts

Имам 1 въпрос на 130 ката ми има аларма ама дистанционото е много старовремско и голямо с сравнение с по новите,въпроса ми е дали е възможно да сменя само дистанционото?

 

 

отиваш при един малко по-свестен алармаджия - и разбираш - има условия - кадърен може всичко - без много пари

надувките - може и да могта - но ще ползват първите.... ще ги ползват и ще вземат мн пари...

 

(лично мнение)

 

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК мерси ще си пробвам късмета ще попитам ама тва е проблема че и паспорт нямам на тази аларма кои знае каква е... и от коя година е ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята я монтираха отдавна вече... почти не помня, но беше под 100 лв - с китайски машинки и т.н.

в друг "сервиз" ми искаха пак такива - 150 лв.

 

проблема е за петата врата - все още си я отварям през лостчето... ](*,) фабричното предполагам, че е с вакуум... и не знам откъде да намеря - обърнах света - намерих електромагнитен клапан - ама той идва слабичък - отваря само, ако е затворена на 1-та степен - с други думи не става

та, пак с други думи - нп за монтажа - зависи алармаджиите доколко са се ояли....

 

 

Благодаря за информацията MUSKETEER! Може би просто 5-ата врата ще си остане както досега. Ами не съм сигурен чие производство са машинките, не съм питал, но мисля че може и да се намери някой по-евтин сервиз като при теб. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК мерси ще си пробвам късмета ще попитам ама тва е проблема че и паспорт нямам на тази аларма кои знае каква е... и от коя година е ...

 

спокойно можеш да си смениш централката - има достатъчно евтини... ако толкова те дразни размера на маймунката де ... :)

но за всичко - един свестен алармаджия трябва да си намериш ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

До Димитър Владимиров, колега ако намериш къде монтират централно на такива като наще Фабийки (базовите дето си нямат заводско) ще те помоля да споделиш.

Иначе на мен ми казаха да си опитам късмета ей при тези пичове: http://www.jandjco-bg.com/contacts.html , но все още не съм намерил време да отида до там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
До Димитър Владимиров, колега ако намериш къде монтират централно на такива като наще Фабийки (базовите дето си нямат заводско) ще те помоля да споделиш.

Иначе на мен ми казаха да си опитам късмета ей при тези пичове: http://www.jandjco-bg.com/contacts.html , но все още не съм намерил време да отида до там.

 

Здравей Karaul, разговарял съм с 2 фирми, с първата преди някакво време, дори бяха казали, че могат да сложат, но в последствие се оказа, че не могат да разглобят фабричните врати и т.н. Другата фирма БиВиЕс също ми отказа по сходна причина, а за ел. стъкла пък въобще ме отсвириха... :( Но според мен може да се направи, щом и в Шкода предлагат, но срещу 280 лв., много е. Макс 140!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 9 месеци по-късно...

Я да я изтупаме от праха тази тема пак. Кажете от къде мога да си намеря машинките за централно на Фелиция, ама на нормални цени, не по 90 лв. А може и да са някакви други които стават, че ми отказаха предна и задна. Като предните са с едно бутонче вътре което командва другите врати. Благодаря предварително !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да я изтупаме от праха тази тема пак. Кажете от къде мога да си намеря машинките за централно на Фелиция, ама на нормални цени, не по 90 лв. А може и да са някакви други които стават, че ми отказаха предна и задна. Като предните са с едно бутонче вътре което командва другите врати. Благодаря предварително !!!

ако може пак да кажа - читав алармаджия... друго не ти требе :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да я изтупаме от праха тази тема пак. Кажете от къде мога да си намеря машинките за централно на Фелиция, ама на нормални цени, не по 90 лв. А може и да са някакви други които стават, че ми отказаха предна и задна. Като предните са с едно бутонче вътре което командва другите врати. Благодаря предварително !!!

ако може пак да кажа - читав алармаджия... друго не ти требе :)

китайчетата са по 7-10 лв. даже и по 5...

онова с бутончето - викат му "комфорт" нещо си ("модул" може би...?) - то може да е малко по-скъпо - 20-на 30 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да я изтупаме от праха тази тема пак. Кажете от къде мога да си намеря машинките за централно на Фелиция, ама на нормални цени, не по 90 лв. А може и да са някакви други които стават, че ми отказаха предна и задна. Като предните са с едно бутонче вътре което командва другите врати. Благодаря предварително !!!

ако може пак да кажа - читав алармаджия... друго не ти требе :)

 

А той точно какво ще ми помогне? То алармата си бачка и си задейства десните врати, но левите са им прецакани ел.моторчетата и не бачкат. И тук идва кофти момента с предната лява и бутончето вътре. Като отключа с алармата, моята си остава заключена и това кара останалита пак да се заключат. След като отключа моята с ключа си се отварят и останалите. Отварях ги системите и със сигурност са прецакани самите моторчета. Но за сега не мога да намеря само кутийката без лостовата система. В краен случай ако намеря изгодно ще взема комплект направо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
В крайна сметка се оказа, че на Фибийте централно и ел. стъкла само в Еуратек? :roll:

стига де

за какво писах толкова

не е така

тия съвсем взеха да не ме кефят

не съм си взел тежкарска кола, че да ме гърбят като тежкар

повече мисля да не стъпя там

от уважение към фабията сменях само там маслото. последния път ми бройнаха 15+20 лв, защото дефтунга бил износен на масления филтър. 15 за пръстенчето, 20 за "инженерна услуга"

smile126

още един велик пример - некви м******ци ми изкъртиха антената - без никаква полза за тях - счупена/изкъртена, усливалтелчето стои грозно на тавана. аз нямам радио, те антена

ЕТ ми поискаха 89 лв. за антената без труда. труда - малко повече от 100.

имах път към софия - взех си от една морга антената за 10 лв. и си я смених за към час и половина, с всичкото туткане и маене как да не счупя щипка - то било просто яко дърпане :)

с 2 думи (освен 200-та дотук) - не се оставяй да те заблудят разни алармаджии дето искат да вземат много пари...

това от мен,

успех!

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз съм с Фабия 1, централното го правихме с един мой колега, тъй като нямах заводско такова.Намерих си кабели и си купих 4 китайски машинки по 4лв. Монтирахме ги направо на металната кора без да я разнитоваме. Прекарахме и кабелите и това е всичко. Както се вижда централното ми излезе 16лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...
Колеги, аз съм с Фабия 1, централното го правихме с един мой колега, тъй като нямах заводско такова.Намерих си кабели и си купих 4 китайски машинки по 4лв. Монтирахме ги направо на металната кора без да я разнитоваме. Прекарахме и кабелите и това е всичко. Както се вижда централното ми излезе 16лв.

Колега дай малко повече инфо как се монтира че аз съм малко индианец пък ми се иска и аз да сложа на мойта Fabia централно но ме обедиха че не ставало и тва е аз мисля че има начин пък ти си направил за 16 лв ??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...
Колеги, аз съм с Фабия 1, централното го правихме с един мой колега, тъй като нямах заводско такова.Намерих си кабели и си купих 4 китайски машинки по 4лв. Монтирахме ги направо на металната кора без да я разнитоваме. Прекарахме и кабелите и това е всичко. Както се вижда централното ми излезе 16лв.

Колега дай малко повече инфо как се монтира че аз съм малко индианец пък ми се иска и аз да сложа на мойта Fabia централно но ме обедиха че не ставало и тва е аз мисля че има начин пък ти си направил за 16 лв ??

 

Няма да е лошо малко повече инфо, пък ако може и някоя друга снимка цена няма да има колегата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.