Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

уравновесителни щанги


plant

Recommended Posts

1.6 и 1.9 всички имат. Аз пък съм виждал оригинално монтирана на 1.3 - Lauren&Klement :mrgreen: \така ли се пишеше\

За каква точно Л&К говориш...1.3? Аз май нещо изпуснах...

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да за Фел 1.3 Л&K, и такива имало установих... :D

Разликата поне която се набива на очи е че имаше стабилизираща щанга, ел.стъкла, компютър (онова панелче вляво), и по таблото имаше някаква имитация на дърво (стил Мерцедес 8) ) както и по лоста и барчето, оригинални шкодови лети джанти (не като моите с лепенки от пазара), абе не е кой знае какво като екстри... И си има всичко което има и GLX-a

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бъркаш се нещо :D

Не говорим за щангата която я има снимана по-горе хваната за бомбетата на амортисьорите...успокоителната просто няма как да я сложиш на Фаворит понеже ги няма необходимите отвори на носачите най-малко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Между другото защо сте я монтирали обратно :?: :mrgreen:

И аз се зачудих защо Боян я е монтирал обратно, докато не пробвах да монтирам такава на моята 1.3 карб. - при правилно монтиране тя минава точно "през" капака на въздушния филтър, явно е предназначена за инжекционните модели, при които вероятно там няма нищо. При моя модел '95 г. за "обратното" монтиране на щангата пречи и 1 допълнително болтче за масата, монтирано на бомбето, което или трябва да се клъцне или трябва да се пробие допълнителен отвор и от другата страна на щангата... аз още не съм решил к'во да направя:roll:... някакви идеи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая джаджа , освен горе/долу може да се обърне и ляво/дясно ;) ... щото съм монтирал такава греда на фелиция и никъде не опираше... а може и твоята да е дефектна... много ментета се навъдиха напоследък...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи к'ва е била фелицията, моята е с карб. и капака на филтъра пречи... опитах да върна щангата в магазина на Симеоновко шосе, но там ми казаха че проблема бил в колата ми - вече била деформирана, Методи (продавача) я пробва и на неговата фелиция, тя също се оказа крива:!: ... та накрая ме пратиха в сервиза зад МГУ да ми разпъват коша на стенд, за да я изправат... как ли пък не! :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно на такава с карб. слагах... ама не помня да ми е отнело повече от 20 мин...

може някоя от кривките да не е както трябва

 

а в магазина на симеоновско е много трудно да върнеш нещо... аз им пилих на главите две седмици докато ми върнат парите за един феродов диск , объркан по тяхна вина... :x ... ама успях :D ... не че не ми трябваше и 190мм , понеже имам и двата модела шкоди ... ама въпрос на принцип ... клиента винаги е прав

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе те ми дадоха да пробвам и други щанги, ама ефекта беше същия... що не се видим с теб кат си спец по монтажа, ако се справиш с моя случай, почерпката от мен:)

P.S. Bozzi е купил неговата щанга от магазина на бул. Левски, но пак е опрял до обръщането... е верно, неговата Фелиция е с тежък удар отпред, докато моята се води "деФствена" в това отнощение, само десния калник е бил леко закачен, личи си...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми постни тук и адреса на сервиза, па аз кат минавам тъдява ще ти дрънна 1 шайба по мобилното ало...:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.