Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Снимки в форума


Favorit

Recommended Posts

Здравейте, може ли да ми кажете как най-лесно мога да пусна една тема към която да приложа няколко снимки на моята кола. Снимките обаче са ми на харда, а доколкото знам трябва да са качени някъде. Някой може ли да ми помогне :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам снимките трябва да си ги качил нейде из нета на някой сървър и от тук да дадеш линк към тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз доколкото знам е така :) Ама може ли да ми кажете къде мога да ги кача че не съм в час много напоследък :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

процедирам по следния начин:

имам регистрация в www.bgphoto.net безплатна е и става за 5 мин.Като се регистрираш може 1 по 1 да качваш снимките или ако искаш да качваш повече снимки от сайта си теглиш програма която е под 1 мб. С тази програма можеш да заредиш 30-40-50 (колкото си искаш) снимки и да ги оставиш сами да се прехвърлят в сайта(на сърварът му). До тук добре!!!

А как да ги качиш в форума????????

докато пишеш нова тема или отговор отгоре над полето в което пишеш има бутони. На този за снимките пише ''Img''. Цъкаш на него после копираш адреса на снимката(ctrl+c) и го слагаш след като си натиснал веднъж Img(ctrl+v).След това пак(втори път) натискаш ''Img*'' и снимката е в форума.

ако искаш да сложиш само линк без да се вижда снимката като четем квото си писал правиш същото, но с бутона ''URL''

Ей това знам и това ти пиша, ако съм сгрешил поправяйте

дано съм ти бил полезен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е така както си го описал но не съм съгласен с URL. Ако искам да цитирам нещо или да те пратя чрез линк някъде, директно пиша самия линк без да натискам никакви допълнителни бутони. Например www.gbg.bg и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
:lol:Абе пи4оже аиде плс,ако мойе някои да ми прати снимка на която има V-емблемаат на скода и отдолу дето пище Skoda Motorsport да си я принтна и да си я изкарам в някои агенция:))))))))))))))
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, ти нали искаш да сложиш картинка - ама не ползвай а http://, защото нали идеята е да покажеш адреса на който се намира снимката. Поздрави!

ПС - надявам се, това да е снимката, която искаш да покажеш. Ако не е - свиркай да я махна.

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=4976&AlbumId=27157

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами zloQQ тая е снимката, ама съм я избрал ей така, само за проба, но ми се искаше да я кача така, както Favorit 1.3LX е направил - отворена във форума, but...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами как успях ли... как да ви кажа, заради джантите с 4 нови гуми не ходих на море, за 2-та спойлера отзад работих 4 месеца... :D

Не ща да си припомням колко пари хвърлени по тая кола има. И най лошото е че мисля да я продавам (то и затова преди доста време пуснах тази тема) а нещо не намирам сили да я пусна обявата тук (то тая кола ми е направо жена, толкова я обичам :( ) Ако я продам със сигурност ще е на някой фен като мен. Ето ви и още 2 снимки на жената 8)

.jpg

.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как успя - имах в предвид "как успя да качиш снимката"?

Odin аз това се опитвам да направя, да кача снимка, пък тая я нацелих случайно... но кво лошо има да се почерпим :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа, объркал съм се значи.. :oops: Ами погледни първите няколко поста - там ми обясниха подробно хората

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ми беше интересно да прочета как си ъпгреит-вал Фаворитчето ... а защо ще го продаваш това бижу?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами незнам. Постоянно си променям решението :? Първо влизам в казармата - януари (дано че вече е крайно време), щеше ми се и една Фелиция 1.3MPI, ама толкова пари и труд са хвърлени по това Фаворитче, че ако го пусна за продан едва ли ще получа добра оферта... незнам :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.