Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Здравейте:)


russeff

Recommended Posts

Амиии..и аз реших да се присъединя към шкодарите преди малко :D Карам Skoda Favorit GLX и се надявам да бъда полезен с каквото мога на останалите колеги! Поздрави от мен за готиния форум и скоро да пием по бира 8) !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл от мен, да се надяваме че ще можем да си бъдем полезни взаимно 8), кажи няколко думи за себе си и за колцата най-вече ;)

 

Поздрави :smt039

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та количката я имам отскоро(януари), както казах Favorit GLX/1.3/94г. Не разбирам много от коли затова не мога да бъда изчерпателен в отговора си. Купих я доста запазена. Малко забележки по външния вид, защото преди това я е карал един абсолютен бастун. Доста зор видях и докато я изчистя, но вече е ОК:) Просто като купувах кола бях решил да е Шкода Фаворит и тази беше единствената, която си заслужаваше, а и я пробваха по-разбиращи от мен и мнението им беше че е в идеално състояние и мога да направя компромис с външния вид. Старая се обаче да я реставрирам по малко :) Скоро не бих я сменил за друга - абе Шкода е КОЛАТА, няма смисъл точно на вас да обяснявам:) Като вляза в час ще сложа и снимки! Иначе за мен: Казвам се Димитър, от Добрич съм, но живея в София, по професия - тонрежисьор(по-точно - реставрирам звук). Ми засега за друго не се сещам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драсти и от мен, както и "Добре дошъл"! :smt045 Хубаво е да виждам, как клуба расте...Поздрави! :smt025

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и от мен. Пожелавам ти много приятни мигове и много изпити бири с този готин клуб \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.