Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Книжка на BG за Фабия-1.4 мрi-Моля Ви!!!!


Guest Fabiana

Recommended Posts

Може ли някой да ми даде линк за подобна книжка , имало на руски или на БГ.Моля Ви Господа!! :cry: :cry:

 

Мисля, че мога да намеря , но е в хартиен вид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори Folks имаме 1.4 mpi само трябва да преснимам книжката и да я кача :) 8)

 

Много ще съм Благодарна ако го направиш, има доста неща който искам да прочета в нея и ще съм много благодарна ако откликнете на молбата ми.Благодаря.

 

С уважение Фабияна :oops: :oops: [-o<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори Folks имаме 1.4 mpi само трябва да преснимам книжката и да я кача :) 8)

 

Много ще съм Благодарна ако го направиш, има доста неща който искам да прочета в нея и ще съм много благодарна ако откликнете на молбата ми.Благодаря.

 

С уважение Фабияна :oops: :oops: [-o<

ще трябва да я преснимам в деня в който се разберем да ти я дам .
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравей,

Намерих с Мулето едни книжки за двигателите и др. на фабия само дето са на чешки, ако те интересува ми пиши на juji@operamail.com.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.