Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Емблема


vRS

Recommended Posts

От София съм, градът с най-големите дупки :? ако имаш въпроси на лична няма да занимаваме всички тука.....

 

Що бе пишете тука, на мен ми е интересно искам да чета, къф е тунинга :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 140
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Redline__

    20

  • vRS

    20

  • Fabia vRS

    14

  • ///M Power

    11

Най-много писали в темата

Защото не искам после някои потребители да си мислят, че занимавам целият форум с тези неща....Red_Line ти не си ли от първите, които ще си го помислят :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото не искам после някои потребители да си мислят, че занимавам целият форум с тези неща....Red_Line ти не си ли от първите, които ще си го помислят :lol:

 

Ами не, след като има интерес и хората (за сега колегата Fabia vRS и аз) питаме.... На мен би ми било интересно да прочета какво си правил по ТВОЙТА Fabia. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото не искам после някои потребители да си мислят, че занимавам целият форум с тези неща....Red_Line ти не си ли от първите, които ще си го помислят :lol:

 

Ами не, след като има интерес и хората (за сега колегата Fabia vRS и аз) питаме.... На мен би ми било интересно да прочета какво си правил по ТВОЙТА Fabia. :mrgreen:

 

Отново се заяждаш :? На МОЯТА Fabia и сложих сини пръскалки и стана 200+ коня :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен ще ми е интерсно. който не му харесва да не чете. пиши смело тука или пусни една нова тема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На вас ще ви отговоря на лични ;) Омръзна ми такива като Red_line се да ми се заяждат, още малко и резултатите от Дино теста ще иска да му пратя на пощата :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе колега, не се заяждам, просто снимките на ТВОЯТА Fabia (черната на 3те снимки!!!) съм ги изтеглил от www.mobile.de на 09.02.2004 в 14:21 :-k , мойте са по-големи (228x224x24b), снимана е пред представителство на Skoda, което не е в София и незнайно защо си се помъчил да изтриеш номерата от снимките след като на оригиналните снимки - номер просто няма, има ги само таблите където рег Nо. трябва да бъде поставен, щото колата е за продан в автокъща в Германия!!! :smt105

 

P.S.: Имам "ти" колата и отвътре мога да ти ги пратя снимчиците, ако не си я виждал :smt040 . В момента имам вируси на комп-а и не мога да отворя free.bol.bg, за това ще ги пратя на някой да ги качи във форум-а.Само 1 не ми е ясно - кого заблуждаваш :?: :?: :?: :smt012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fabia vRS червеното много му бяга на RS-a :smt045 Поздравления :!:

 

vRS :^o :!: :!: :!: Защо тогава не дадеш истинските и снимки, аз кирия да лъжа феновете във Форум-а нямам.Ако са пристигнали на мейл-а на Хашек, до края на деня трябва да са качени във форум-а и ако отречеш, че е тя, то туй вече ше е наглост хах! :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fabia vRS червеното много му бяга на RS-a :smt045 Поздравления :!:

 

vRS :^o :!: :!: :!: Защо тогава не дадеш истинските и снимки, аз кирия да лъжа феновете във Форум-а нямам.Ако са пристигнали на мейл-а на Хашек, до края на деня трябва да са качени във форум-а и ако отречеш, че е тя, то туй вече ше е наглост хах! :evil:

 

Щом казваш, че е тя значи е тя това е сигурно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК разкрихте ме аз съм на 15 години и не притежавам автомобили Skoda Съжалявам, че ви заблудих! От днес официално Ви напускам и повече няма да Ви занимавам с глупости и няма да пиша във форума! Нападнахте ме от самото начало!

 

Лек ден

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намесихте ме и мен ей :)

Да истината е че в гаража видях зелената (ако се не лъжа ) Fabia седан , но на практика RS тогава го нямаше и не съм виждал . Та това е от мен

 

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.