Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Емблема


vRS

Recommended Posts

Valio, мъж на 30 и кусур години, да си служи с такива обиди, явно умнествения му багаж не е много :roll: . Не знам, но на около 36 години повечето хора са женени, имат и деца - надявам се пред тях поне да не псуваш като кифладжия, но твоя си работа :!:

 

Друго искам да ти кажа - мен не ме вълнува, дали твоя приятел притежава RS, много бих се радвал, ако тази кола наистина е в София, страшно красив автомобил, много стилна джанта и т.н. Просто виждам някой да се хвали с добре познати на мен снимки, от преди сума време, какво очакваш да си помисля :roll: :arrow: Защо във Форум-а трябва да се създават интриги и някой си да заблуждава другите каква кола има - аз бас държа, че на повечето от Форум-а ( както и на мен ) не им пука особено, колегите какви коли имат - важна е Идеята, Марката и Манията, както и да помогнеш на съмишленик, когато той има проблем :!: Ако не съм схванал правилно принципа на Форум-а, моля да бъда извинен и поправен :-k ....

 

Шансът този RS, наистина да е попаднал в ръцете на Skoda фен от България, регистрирал се в този форум е .... доста малък, но ако е вярно, то това е гигантска случайност и съвпадение. Не се занимавам със статистика - но мисля, че е доооста малко вероятно .

 

Колега Valio, според мен не ти отива на годините да приказваш така, извини ме, ако vRS наистина има този автомобил, но всички факти говорят за противното, а аз намерение и желание повече да споря нямам - не ме вълнува чак толкова - имах снимките, post-нах ги в форума, от тук нататък всеки да си мисли каквото си иска. Аз не съм от София и нямам наблюдение върху вашите бегачки, може и да не е излъгал човека, ама егати съвпадението :smt119 ... :!: :!: :!:

А за емблемите - имам познат, който работеше в тази фирма до скоро, та информацията ми е от първа ръка, просто нямаше смисъл да звъня до София...

 

Та така ;) , Valio недей се хаби за глупости, пази си нервите и насочи отрицателната енергия в друга посока ;) . Карайте си живи и здрави RS-ките, убеден съм, че повечето съфорумци не ги интересува тази тема, защото всеки от тях си има по един RS в гаража и му доставя огромно удоволствие да се занимава с него - било то Estelle RS, Rapid RS или Felicia RS. Аз карам Favo RS - който ще да ми вярва, побърквам се когато седна зад волана на тази кола, давам газ и не ме е*е :smt007 \:D/ :smt036

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 140
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Redline__

    20

  • vRS

    20

  • Fabia vRS

    14

  • ///M Power

    11

Най-много писали в темата

ей бат'валио я по - полека бе!!! се ми е тая с кой педал си ходил на рали, както и кой е

съдия, прокурор, юрист-консулт икономист и какво ли още не
. земи да прочетеш темата от начало до край и тогава го раздавай адвокатската, юрист - консултската или се ми е тая как.

кво лошо има да помолиш някой да си пусне снимките на колата, а?

помисли...

нищо лошо няма, нали?

а кво е нередното на това да разкараш някой, който те взима за балама и само вентилира из форума?

пак нищо?

тогава на теб къв ти е проблема?

я виж това: http://www.skodaowner.org/forum/viewtopic.php?t=470 - MARVI никой не го закача, чакаме си го търпеливо да направи снимки на неговата си кола. той обаче засега няма и съответно нищо не пуска! което е по - нормално. тъпо е някой да се опитва да те баламосва, разбираш ли? като е голям пич vRS, що не пусна снимки, а? отговори си първо на тоя въпрос. а, ако има черен RS с еди - какви си джанти кво са е*е накриво?

а за това какво ще кажеш: http://www.skodaowner.org/forum/viewtop ... c&start=15

и по точно за думите на vRS:

"Сивата долу не е моя, но аз съм правил снимката Жалко, че момчето не живее в България иначе и той щеше да е член на клуба"...

въпросната сива беше и на аватара на evgi... http://www.skodaowner.org/forum/viewtopic.php?t=683

как става така, като vRS лично я е снимал... сивата fabia RS, почти отлепена от земята...

нали се сещаш, че при сичките тия али - бали е нормално да се получи така.

тук никой няма нищо лично против никой.

САМО ДЕТ НИКОЙ НЕ ОБИЧА ДА ГО ПРАВЯТ НА ТЪПАК!

пък ти не скачай така на смело, нямаш повод!!!

бейбун и мухъл живее в главата ти, бе тъп

:smt007

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евги твой ред е да се включиш :D От къде я имаш тази снимка на аватара си :lol: :mrgreen:
бродех из бол бг и я видех в един юзер накефиме и реших да я сложа и после видех ,че е на vRS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ei tva e mnogo gadno det sa ti gepali emblemite,mamicata im mrusna-ama taka e to RSkite ne sa na vseki ugul-dano samo moite ne go tapat-4e posle trqbva da tro6a kambanarii.I az mislq da si vzema edna emblema-predna i da q lepna pod kop4eto na avariinite miga4i-s6e stane qko spored mene!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ще ме накарате да се разровя в архива на ЕураТек за да ви изкарам броя на Fabia RS (и имената на собствениците) които са закупени в Б-я и тези които се сервизират там, но са внесени отвън!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Popeye-4ak puk da sme mnogo.Az ne sum mnogo zapoznat s to4nata broika na RS-kite v BG,no ako nqkoi znae,6e mu buda mnogo blagodaren ,ako mi kaje.

SKODA RULZZZZZZZZZ :evil: :evil: :evil: ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво му е толкова тайното на бройките РС в БГ., Че то всяка година в печатните медии има официален списък с брой продадените марки и модели автомобили.

 

Аватар можеш да си сложиш от настройките на профила, а те са достъпни най-горе на страницата в раздел Профил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, той имената на собствениците го е сложил в скоби, така че не се брои :) Но наистина ще ми е любопитно към момента колко новозакупени и колко внесени РС има в БГ. Аз лично имам един съсед по гараж с една червена маняшка РС-ка :) Колата живее в Младост 2 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.