Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

подкрепете!!!!!


Guest visit vraca

Recommended Posts

Драги,колеги по марка имам една молба!Прегледайте изцяло сайта www.visit.vratza.com най-големия градски сайт в България на 7 езика и помогнете със вашия глас за него,за целта трябва да гласувате на www.bgsite.org.Сайта се намира в категория общности.А от наша страна ще се постараем вашите мероприятия да бъдат популяризирани и при нас.С уважение VISIT VRATZA.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сайта действително е хубав. Гласувах за него :) Не заради облага, защото ми хареса :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt025 И на мен ми хареса този сайт. Кат' се върна лятоска - дай Боже, можем да отскочим до там на някоя среща с тамошните клубари...а има ли от там хора всъщност? Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че има, иначе нямаше да пуснем тази тема. Този сайт е гордост за града ни и винаги, когати имаме възможност го подкрепяме. Затова драснах и тук от името на сайта. Поздрави от Враца. Като минавате от тук, обаждайте се.

Петко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.