Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новото попълнение в харема...пардон, в гаража:)


Krankenstein

Recommended Posts

Представям Ви новата си приятелка - паня Коржинка (от чешки език - кошничка). Не влагам нищо обидно в това име (доста по-комфортна е от старите модели, които съм карал), то просто отразява основните й функции - ежедневно пренасяне на хора и др. т(о)вари:))

Наскоро съвсем между другото, й направих малка фотосесия и за мое учудване тя се оказа доста фотогенична. Прилагам снимките за тези, които все още не са се запознали с нея лично.

 

IMAGE0009.JPG.jpg

IMAGE0010.JPG.jpg

 

Е, не може да се сравнява с ослепителната красавица Паненка (110R-ката) и със сигурност няма да бъде толкова ухажвана и глезена... но все пак смятам да полагам добри грижи за нея, дано и тя да ми се отплати със същото като добра и вярна приятелка:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митко, честито и от мен.

 

Само кажете каква е колата, щото никъде не пише (не се смейте), а пък аз тия free сайтове ич не ги виждам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малииии, какво ги правиш тия жени бре? Колко приятелки завъди вече? :lol:

Да ти е честита! Нали знаеш, че в харема трябва да уважаваш всички жени по равно. Няма това-онова! :mrgreen:

Хайде, със здраве!

 

Наздраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еваларка, Мите! Колата на колежката досега не съм я виждал толкова чиста, докато беше нейна:))) Кво стана - монтира ли щангата? Аз вчера почерпих мойто Фелацио със зимни гуми...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви за топлите думи и пожелания! :)

Малииии, какво ги правиш тия жени бре? Колко приятелки завъди вече? :lol:

Да ти е честита! Нали знаеш, че в харема трябва да уважаваш всички жени по равно. Няма това-онова! :mrgreen:

Хайде, със здраве!

 

Наздраве!

 

А броим ли бившите, или само настоящите? :mrgreen:

Колкото до уважението - ха наздраве, па то после само ша си доде! :lol:

 

Бояне, слагането на щангата съм го оставил за десерт след монтажа на АГУ-то, който пък се предхожда от почистване на ръждите в коша - приоритети, к'во да се пра'и :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aaa, прав си - икономическата целесъобразност е най-важна. На каква уредба се спря? Имай предвид, че зимата е малко по-кофти - караш повече на бензин и ще се изплати на пролет. Аз моята също я сложих края на октомври 2004.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.