Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Лампа за масло


Guest Forman 135

Recommended Posts

Отчаяхте човека. Незнае какви фенове на марката сме се събрали тука. Ми какво друго да му предложим... :?:

Например Понтиак Grand AM Sport Sedan 93г. 143коня.... няколко пъти карах една такава и да ви кажа се чувствах безсмъртен :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тогава трябва да покараш Chrysler Intrepid 2.7

 

190км/ч(тука огрничението е 110) и колата беше много стабилна, но все пак аз въобще не съм им фен на американските коли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: те трудно спират кат са с хубави спирачки - таз консерва баща ми как я надена на магистралата тука...абе не беше много зле на пръв поглед но се беше огънала една напречна греда преди радиатора та в края на крайщата ремонта върза $3000(и в процеса се откриха други неща и сега колата пред нас е SAAB)

 

та ето две снимки на щетите

 

 

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=10807&AlbumId=29061

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Колеги , поизчетох ви мненията и се мога да ви кажа само едно ... датчиците на тез коли се задръстват и често дават тоз ефект /при напълно изправен двигател/ и моита беше така метнах един нов и всичко е шес 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя беше по - тъмна , но в един каталог видях , че са го слгали на Фаворити и Формани м/у 94 и 95 и веднага го метнах на колата ... като я измия свети още повече 8) 8) 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеци по-късно...

Не бях влизал във форума от дълго време, но вчера спрях на едно OMV в Младост и там shotik ме подсети за форума.Проблема е решен , оказа се датчика за налягане на маслото.След смяната всичко се оправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

cool

и не си взимай пасати... Forman-a е "достатъчно голям камион" според един приятел. :smt082 :smt045

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да не обиждате присташмиргел... това ми е любимото масло... то ми носи хляб... осигурява ми работа...

 

:P

:smt082 :smt082 :smt082 :smt082 хахахахахахахахахаахаха и после пак пристичка наливаш нали, да има за след половин година пак :mrgreen:

 

за антифризите аз съм с 2 ръце за ЛЕНА литър -80 е 4.50 разреждаш го 1:1 по таблица става -40. За нашите чудовищни литри е супер. Излиза по 2.25лв литър

 

за маслата Диона супер още се произвежда, един приятел на баща ми го взема с варели за едни машини, ама според мене е кофти

 

друго освен шкода .... (2ра шкода много съм навит да видя какво ще стане с купето на МБ (700кг) + 58hp мотор + Estelle 4speed gearbox = :?: ) , VW Bug 1300 (класиката), Fiat126p 650bis+ 1.1 Fiatov motor, опел калибра 2.0i (нищо че е циганско ферари, нека ми се смеят пък като ги питам а как ми е номера оня ще каже миииии......?!?!?), Опел Омега 2.5TDI новата (тва си е дзвер :mrgreen: ) Ауди 80 Б4(тва щото инструктора 1вия само ми викаше "без газ, без газ" та ако си взема такова ще е за да му давам газ, не за друго)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.