Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

'Edition 100' - юбилейната 'Шкода'


corropt

Recommended Posts

"Всички автомобили от серията се предлагат само в един цвят - "магически черно", при това с перлен ефект"

 

хе-хе, нещо преводачът се е окъкъл малко тук... това е "black magic", или "magic noir" което се превежда "черна магия" и перлата си е по подразбиране в каталожния цвят. Такава боя смятах да пръскам на 110-ката, ама черното много ще я "затвори"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Нещо не ми се връзват нещата:

1. ЕураТек вече предлагат edition 100 http://www.skoda-auto.bg/edition_100.pdf обаче има някои неща които ме притесняват: - цените не са 4000 EUR нагоре, а напротив съвпадат почти с тези на Fabia Suprise, не видях никъде светлосив кожен салон, но пък видях избор на цветове. :roll: :!: :idea:

С други думи нещо менте ми изглежда работата или шкода ауто са променили идеята на Edition 100 (силно се съмнявам). При Супърба гелдам пак същатата работа, а октавия edition 100 или RS въбще не се предлага.. поне я няма на сайта им.

Каталожния цвят мисля че се води - Black Magic Perl.

Ето и описанието на Е100 от сайта на шкода:

The standard specifications give the vehicle incomparable style:

• A new light grey leather interior

• Light alloy POLI (16“) wheels in exclusive silver

• Bodywork in magic black with pearl effect

• Sport design bumpers

• SunSet – windows with a higher level of tinting (from the b-column to the rear)

• Automatic air-conditioning

• A Symphony radio with CD player

Както виждате нищо общо с това което предлагат ЕураТек - според мен целят да заблудят клиентите :evil: :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕураТек Варна - преди 4-5 дена.... в showroom-a имаше Fabia Edition 100, беше сребрист металик :-k и въобще не беше с 16" джанти, бяха обикновените лети 14" :? .Не се заинтересувах повече, щото нямах време, ама цялата Fabia беше в лепенки Edition 100, поне те бяха черни с бели букви по тях :|

 

P.S.: За спортни брони въобще не говорим.... Само ми направи впечатление, че имаше опция за 2.0MPi мотор и мн се зарадвах - не знам от кога този мотор се предлага за BG във Fabia, ама преди беше само за Octavia и Superb :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето, видяхте ли!? Пак се връщаме на темата - "Еуратек продават ментета" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ама тоя път ги изхващахме! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали Edition 100 са само в черен цвят.... по нататък какво да им гледаме, направо се опитват да си притикат колите с евтини трикове :evil: Много грозно...sterb020.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това наистина звучи като измама... :evil: .

Едно е да не предлагаш даден модел или модификация или двигател, а съвсем друго е да заблуждаваш клиентите!!!

Възможно ли е обаче това да е грешка на някой дилър? :roll:

Или си е оригинална Skoda BG Edition 100 :mrgreen: ???Black Silver magic perl. Вижте, че и на снимката на сайта не е черна.

И друг въпрос??? Дали да оставим нещата така и много хора да се подлъжат или да сигнализираме някъде???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора, защо се палите толкова ? Едно на ръка, че Еуратек си правят далаверите, ама пък чак до толкова да вярвате на някакъв драскач от нетинфо..... Много често се случва някои репортерчета да си доизмислят част от статиите, само и само да гонят обем и тн... Да сте видяли някъде сходна информация, че да има база за сравнение ? Пък и те никаде не показват това, което предлагат на 100%. Ако не беше така във всеки шоу рум щеше де има по една фабия от различно оборудване ( класик, съмър лайн, сюрпрайз и тн. ) цветове, модификации на двигателите и бля-бля...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.