Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Осветление за табло


ръжди

Recommended Posts

Имам Фабия искам да сменя цвета на таблото от зелен на син. Някой има ли представа къде или кой може да го направи или как?

Мерси :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Връзва ми се синьото с цвета на дисплея на касетофона а ако мислиш че това зеленото не е дразнещо...баща ми кара Пасат 2003г. таблото е доста подобно да не кажа същото нямаш си на представа каква красота е...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зеленото е много по-приятно от синьото :) Що не си взе CD светощо в зелен цвят :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос на вкус...казала котката и се облизала под опашката...

Въпросът тук е как и къде да си сменя цвета, а не кой цвят е по-хубав или по-успокояващ, ако искам мога и розово с кафяво да си го направа аако ме кефи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно си прав :P Ние просто те съветваме да не правиш глупости :D В семейството ми притежаваме и VW Passat 99 година и те уверявам, че ще направиш голяма глупост ако си смениш цвета на таблото с такъв син :P Ти прави каквото искаш :D Ако непременно имаш намерение да си сменяш диодите, поне си избери светло сини - няма да сгрешиш, ефектът е страхотен ;) Имам един познат в Германия, който си смени цвета на таблото (незнам точно как) със светло син и червени стрелки от Ауди ТТ :arrow: Ефектът е страхотен :P Ако си решил да правиш нещо такова добре ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За нещо такова ти говоря ;) Ако ще го правиш така, ще стане много добре ;) Тук цветовета са три - светло синьо, тъмно синьо и червено :mrgreen:

 

 

mittel-1008.jpg

 

mittel-1009.jpg

 

mittel-1026.jpg

 

mittel-1107.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изтърбуши една табло от новия мустанг. то има възможност да си променя цвета както ти е кеф и ако искаш може и розово с кафяво да си го направиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искам и от зазка ше си изтърбуша табло и ше си вържа лампичките от елхата да ми свети в небесно кафяво. Мога и полюлея от хола да си сложа.

Що ми пишеш глупости, има си форуми дето само такива като тебе да пишат.

По въпроса за циферблата на голфа ме интересува само синия цвят на диодите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rujdi deeebi i selqnina si, kak iskash nqkoi da ti pomogne be idiot :mrgreen: druj se po-prilichno i ne obijdai

 

Виж сега ГОСТе, Rujdi просто пита някой знае ли как става най-лесно сманата на цвета на подсветката (ако може така да се нарече) на FABIA. Следователно очаква такъв отговор а не неща от сорта - това е гадно това е красиво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В магазините на Нисан съм виждал се продават едни специални "шапчици " или не знам как се казват, който се поставят в/у светлодиода или крушката и така се сменя цвета :)

Предполагам че се продават навсякъде

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Rujdi deeebi i selqnina si, kak iskash nqkoi da ti pomogne be idiot Mr. Green druj se po-prilichno i ne obijdai"

Razbira se g-n goste da si jiv i zdrav ot 120L(bez ni6to li4no kum avtomobila,prosto godini sa im mnogo) da ne sleze6, pa az neka da sum selianin-idiot prostak darvo bokluyk i t.n.Da ebi i narkomana da ebi. Baba ti se na etikata e darjala.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оцвети диодите със синия лак на Женати.

Може и с маркер.

всеки може да си смени диодите - отиваш в магазина и купуваш сини.

по интересното е как се разглобява таблото?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Махаш пластината над волана отвиваш винтчетата и сваляш таблото! В добрият случай настройките ще ти се запазят, в лошия - не!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.