Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шум от двигателя...


Guest Данчо

Recommended Posts

Здрасти,един приятел ми каза за форума и реших да се посъветвам с вас за едно нещо около моята Фабия, което доста ме тревожи. Купих я преди няколко месеца и вече и навъртях малко над 6000км. Двигателя е 1.2 12V 64к.с. Още откакто я купих едно нещо ме притеснява - като подавам газ двигателя е доста шумен. Чува се нещо като тракане и хъркане. Мога да го оприлича на Харли-Дейвидсън примерно (в олекотен вариант)... или нещо такова. Не разбирам от коли но не мисля че за такъв малък двигател такъв шум е нормален. Иначе колата върви, няма грешка. Аз не и давам много зор и си я поддържам. Ходих до ЕураТек да ги питам това нормално ли е,ама както и очаквах не ми помогнаха много...

 

Дано някой тук има компетентно мнение по въпроса

 

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята издава подобен звук (гррррррр-хррррр), доста е неприятен, но какво да се прави... ;o)))

 

Важното е да върви, пък и винаги можеме да засилиме музиката ;o)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.