Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Миро и Ясен - еваларка!


BOZZZI

Recommended Posts

Колеги,

 

Двама шкодаджии от Варна показаха що е истинска жертва за колеги в нужда. Миро и Ясен дойдоха в негостоприемна предизборна София в петък 22.30. Докараха части и след дълго лутане най-накрая заведоха двама софиянци - мен и Рапид - на кръчма, където сервираха и по нещо за пиене. Това е то истински приятели!

 

Прочие - да ги ... и изборите!

 

Момчета - БЛАГОДАРЯ ВИ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз се присъединявам към поздравите към Миро и Ясен. Добре че бяха те да ме заведът в кръчма в Студенски град , че и аз да опзная тази част от София ;) Да не забравяме че ни доставиха и жизнено-важни части за болните ни Шкоди :)

 

ПОздрави мочета

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.