Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

резултат след престъргване на главата 1,8мм


plant

Recommended Posts

Ако някой ви каже, че не може да се отнема повече от 0.3мм от цилиндровата глава-не му вярвайте.Аз отнех цели 1.8мм и клапаните не ми опряха.Сложих също така бутала и ризи от 136(буталата с право чело) .Компресията не съм я замервал защото нямам уред(имам но не с подходящия накрайник) но скоро и това ще направя и ще ви информирам, но очакваната е повече от 1:12.

Относно вървенето-на метан нямам никви проблеми.Мощноста определено е по голяма-но в момента разработвам двигателя и няма как да усетя пълната мощност.На бензин нещата не са добре-чукат сегментите и пущек се вдига:). Но бях с 92 долях 5л от OMV 100 и резултата пак беше същия.Но то и в резервоара е имало още толкова 92 и то е станало някав компот вътре.Все още не съм си играл с предварения и др. подобни такаче имам още надежда да я подкарам на бензин :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм свалял глава на 136 макс. 1.2мм и трябва да кажа, че нямах проблеми на бензин, но наистина си поиграх с предварението и с бензина (наливах само 98.).

Има една табличка за 136:

u 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 1,2 1,4 1,6 1,8 2,0

V 11,5 11,3 11,1 10,9 10,7 10,5 10,3 10,1 9,9 9,7 9,5

E 9,7 9,9 10,1 10,3 10,6 10,8 11,1 11,4 11,7 12,0 12,3

 

т.е. твоята степен на сгъстяване в момента е 12.0:1 :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами май ще трябва да минеш само на 100 октана с това сваляне на главата и прави чела на буталата ... Мойта като беше с прави чела си се мръщеше на 95 и без толкова сваляне на главата ама вече неизбира и на 92 но това е друга тема :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.