Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

76.5мм ...


Estelle

Recommended Posts

... имам кутия с комплект 4 бр. бутала с равно чело и с по 4 сегмента ... на тях е щамповано старото лого на Шкода и размера 76,5 ...

... не съм чувал за такъв двигател и ми е интересно дали някой знае нещо по въпроса

:?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо реши, че това е размера? Аз имам едни бутала с надпис 71, това е индекс някакъв заводски, а не размер, за размера питай шублера ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тея линейки чехите направо са се изложили - уникално "превозно средство" са. :roll: Просто паднах като установих че докато си караш можеш да си доливаш масло, спирачна течност или антифриз :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aми да, просто няма бутало от серийна шкода с такъв диаметър - 130-ките са на 75,5... а тази цифра означава друго - клас на буталата или нещо от сорта, така се чудехме и на буталата на R-ката, но като измерихме - 72 си е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.