Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Визуален тунинг


anticop

Recommended Posts

Здравейте на всички.Искам да направя няколко неща по моя дзвер и ще съм благодарен за малко информация.

 

1.Искам да си сложа бели километражи-продават ли се готови за Шкода Фелиция, или трябва да ми ги прави някой?

2.Спортен волан-интересува ме има ли фланец специално за Шкода, или се слага някакъв универсален например за Голф.Мислех да го купувам от street mania-та, обаче ми казаха че те зареждат от Илиянци, а там били много евтини(волан+фланец за 50-60 лв.)Идеята ми е да не ме метнат там и да ми дадат някакъв друг фланец.

3.Спортно гърне-за него всичко ми е ясно!

4.Вежди-продават ли се някъде в София вежди за Фелиция?И дали си струва да си правя намръщен целия капак, чрез удължаване?

 

Благодаря на всички за отговорите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здрасти :)

 

Мога да говоря само за Варна, ако ти свърши работа, ще се радвам да съм полезен.

 

1. Километражи не съм виждал да се продават бели готови за Skoda като цяло, можеш да си поръчаш.Не знам колко ще струва, но във Варна има човек който ги рисува (в смисъл рисува ти каквото искаш върху циферблата, като заобикаля цифрите и чертичките) за 30тина лева и ако цената на изработката на бели лепенки се доближава до тва - май по-стилно е с изрисувани (лично мнение ;) )

2.Трябва ти фланец за Skoda, за да паснат шлиците, и вече върху фланеца можеш да си слагаш какъвто си искаш волан 8) ( 50-60лв е доста добра цена - спортен волан + фланец ми излезе 90лв на мене :? )

3. ...

4.Във Варна се продават оригинални Ellri вежди за Felka, между 40 и 50лв са обаче :x .За моя Fav струваха 30лв :| . А с китването на капака - мисля, че стои по-красиво, и аз ще минавам на този вариант на пролет, живот и здраве.( коя маска ти е Felka-та, ако е от новите - по-трудно става, ама не е невъзможно ;) )

 

Мога да приложа снимки на вежди межди и скосявания, ако искаш.

 

Поздрави 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговора.

Фелицията ми е със старата маска.

Искам да те попитам ако се направи скосяването по-остро, дали ще пречи на фаровете?Аз лично предпочитам да го направя със скосяване.Мисля, че ще изглежда по-добре.

Един приятел ми каза че такова скосяване се прави за към 40-50 лв., без боята.Ще разуча и ако е така на пролет ще го направя.А останалите нещапо-рано.

 

А можеш ли да ми кажеш нещо за спортните педали.Дали ще е по-добре да си ги направя сам или да купя от тея готовите за по 40 лв.Които се монтират в-у старите с някаква планка.

 

Мерси предварително!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не би трябвало да пречи на светлината на фаровете :!: Е остро, остро ама виж ся, скосението ако е по-ниско от долната лайсна на горната част на маската ( :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ), демек некаде посредата на емблемата се пада:

http://skoda.stable.cz/cz/vase_auta_upload/1098_2005-03-20_12-34-18_77.jpg става грозно :|

 

Спортни педали има хубави за по 18-20лв, тия от 40 да не мислиш, че ше издържат повече, ква ше е разликата :?:

 

А между другото, тва са ти веждите за Fel-ата:

http://skoda.stable.cz/cz/vase_auta_upload/1440_2005-10-17_10-09-10_81.jpg информативно 8) ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.