Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

течове от парното


Guest skodaka

Recommended Posts

3ма сме !!! :lol::lol:

трябва да се пристегнат маркучите, катро най-добре ще е ако се източи целия антифриз и да се пристегнат скобите, като преди това се зачисти мястото им на захващане

 

Понеже мен ме мързи да се занимавам съм го оставил да си капе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако проблема ти не е от маркучите, а от кранчето, което се намира на кожуха на парното - продават се нови уплътнения за него и не са скъпи, но ще трябва първо да извадиш целия кожух на парното за да ги смениш, защото на място не става.

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3ма сме !!! :lol::lol:

трябва да се пристегнат маркучите, катро най-добре ще е ако се източи целия антифриз и да се пристегнат скобите, като преди това се зачисти мястото им на захващане

 

Понеже мен ме мързи да се занимавам съм го оставил да си капе.

 

И аз съм го оставил, ама ме е шубе на не капне по касетофона, че ще умра от яд :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на времето имах проблем с капането от кранчето и направо го смених. Но не съм свалял кожуха на парното.

Ако тече от връзката с маркуча, разкачаш маркуча, мажеш го с грес (не обилно) и го стягаш отново. Ако маркуча е за смяна, купуваш нов (май не беше много евтин, явно защото е Г-образен...), мажеш с грес и стягаш.

И в двата случая няма нужда от източване на целия антифриз. Напълно достатъчно е да сложиш кофа/леген на пода. Разкачаш маркуча. От парното ще изтече малко количество антифриз, а маркуча го накланяш надолу в легена/кофата и от него ще изтече малко. След това си работиш спокойно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.