Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

бах тоя паяк бах


tsanko

Recommended Posts

Aве на Вас у столицата не ви ли ги махнаха ве. Тука вече нема :mrgreen: :smt016 :smt016 :smt016

 

Има само некви пешаци с палки дето лепяли стикери ама :smt098

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В гърция са го измислили по доста странен начин. Като си спрял не кадето трябва идват 2-3 полицай с отвртки и ти свалят рег. табели- после сам си отиваш в КАТ(или както в Гръцкия вариант)

 

http://www.bgphoto.net/photos/4678/o632 ... 000000.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук в Бг това е неприложимо, щото като го нитовам номера през половин сант трябва да ми го изкарат заедно с бронята :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме вдигнаха това лято в Варна само за 20 мин докато уредя квартирата... :( И се връщам и на мястото на шкодака друга кола :D 30лв + акт за още 30...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук в Бг това е неприложимо, щото като го нитовам номера през половин сант трябва да ми го изкарат заедно с бронята :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

 

с нит е само задния номер

те ако ти свалят предния и си готов

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сложи 1/2 м3 тухли и да видим дали ще я дигне - шегата на страна - един познат си заключваше полското фиятче за уличните знаци с верига ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Като превантивни мерки против паяците мога да препоръчам първо, при перпендикулярно на бордюр паркиране много плътно опиране на предните или задните колела в бордюра, ръчна и на скорост и това е, ще ги затрудни да пъхнат устройството между гумите и бордюра. Освен ако не я поизтеглят. Другия начин при успоредно паркиране е също плътно гумите до бордюра, и , или даже да не е съвсем плътно, също навиване на волана с плътно опиране на гумата към успоредния бордюр. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това колега не те спасява.

Виждал съм какво правят!

Закачат ти едната задна гума и ти я изместват колата, после може и предната.

Тук е въпроса че има и други обстоятелства които ги кара да не я направят тази маневра за дигането!

Айде по умната и се пазете от такива лоши емоции на опъване на нервите ви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук в Бг това е неприложимо, щото като го нитовам номера през половин сант трябва да ми го изкарат заедно с бронята :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Преди години именно във Варна ги гледах куките в Морската как къртеха номера :evil: .Д*ба шапкарите гадни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това колега не те спасява.

Виждал съм какво правят!

Закачат ти едната задна гума и ти я изместват колата, после може и предната.

Тук е въпроса че има и други обстоятелства които ги кара да не я направят тази маневра за дигането!

Айде по умната и се пазете от такива лоши емоции на опъване на нервите ви.

 

Да, така е. Въпросът е да ги затрудним малко повече.

 

Преди години именно във Варна ги гледах куките в Морската как къртеха номера .Д*ба шапкарите гадни!

 

Как така ще къртят номера? Че това е престъпление, да ти свалят номера.

Аз моите съм ги затегнал към бронята и задната маска с по два яки болта с обли глави. Няма да ги свалят лесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това колега не те спасява.

Виждал съм какво правят!

Закачат ти едната задна гума и ти я изместват колата, после може и предната.

Тук е въпроса че има и други обстоятелства които ги кара да не я направят тази маневра за дигането!

Айде по умната и се пазете от такива лоши емоции на опъване на нервите ви.

 

Да, така е. Въпросът е да ги затрудним малко повече.

 

Преди години именно във Варна ги гледах куките в Морската как къртеха номера .Д*ба шапкарите гадни!

 

Как така ще къртят номера? Че това е престъпление, да ти свалят номера.

Аз моите съм ги затегнал към бронята и задната маска с по два яки болта с обли глави. Няма да ги свалят лесно.

Най-много да ти ги свалят с бронята - да не дава Господ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това е решение, но как се откача въжето,тъй като гледам е занитено и от двете страни или човека си товари дървото в багажника :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А може би....

Решение!!

 

Дирекно с дървото ти дигат колата :mrgreen:

Такива мерки според мен са напълно излишни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-много да ти ги свалят с бронята - да не дава Господ!

 

Като ти ги свалят с бронята ги съдиш да ти платят повредите на чуждото имущество.

Два пъти са ми вдигали колата, без ни най-малко да пречи на движението. Затуй следващия път ще има я коктейл Молотов, я дупчене на гумите на паяка. А най-добре - захар в резервоара. :D :mrgreen:

 

Спасява те също хидравичен Ситроен - имат заповед да не вдигат такива коли, щото като паднат долу не могат да се вдигат, нещо им се поврежда хидравликата, един ги беше осъдил да му платят повредата и оттогава не вдигат такива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.